На дворі майже ніч, хочу посмажити курчатко табака, але відбити не можу, сусіди будуть обурюватися.
Можна почекати завтра до ранку і відбити. Але хочеться сьогодні.
Коли роблю відбивні, можна легенько м´ясо понадрізувати сіточкою. З куркою так не вийде, бо шкіра зверху.
Подайте гарну ідею!
Душка-свекрушка)))• 19 января 2024
Есть крышка тяжелая?или сверху гнет поставьте(кастрюлю или банку с водой)
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Є і кришка, і каструлю води наллю, зверху поставлю. Але ж треба, щоб тоненьке було м´ясо.
Ответ дляАнтиТроль
На полу на пакеті побийте, це тихіше ніж на столі🙃
Так все одно чутно буде, люди вже сплять.
Ответ дляФрекенБок
Тапака
Тапака - то назва сковорідки, і у мене такої нема.
Тому написала табака - це чесна назва, курча відбите, але не на сковорідці тапака, а зверху з гнітом посмажене.
А я нівроку• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
На вулицю вийдіть і бийте від душі ту курку :)
Ответ дляА я нівроку
Та вже думала про це. На дворі мороз і сніг. Та й все одно чутно буде, ще поліцію хтось викличе
Викликаю на дебати• 19 января 2024
Можно и не отбивать, сломайте кости, чтобы лежала максимально расплющено, промариновать и жарить на сильном огне под тяжелым гнетом, пару раз перевернуть
Масяня Я• 19 января 2024
Колись працювала в ресторані - такою фігнею ніхо не переймався - марінад і все - це ж курча, а не курка - бройлер...
Ответ дляВикликаю на дебати
Суглоби в ногах і крилах поламаю, але ж все одно плоскою не стане. Може сісти на неї зверху?
Ответ дляТрамвайGirl
Яка Ваша вага?
65 кг. А чого питаєте - постояти на курці?
Ответ дляМасяня Я
Думаєте, можна й не відбивати? Піду спробую так.
Викликаю на дебати• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Хребет и ребра заломайте вверх, коленки как раз не нужны)
ТрамвайGirl• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Я багато років не б´ю,а замотую розплостану курочку в кілька пакетів, сіль,половинка соку апельсину,перчик і тд. Кросівки і постояти і повільно потоптатися,
Масяня Я• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Ні - але в нас розрізали по грудині перед маринуванням, замочували на ніч...
Ответ дляМасяня Я
Так, ніч я не витримаю. Буду топтати ногами
Викликаю на дебати• 19 января 2024
Ответ дляМасяня Я
Лучше разрезать по спине, грудка целая, а спину не жалко
Ответ дляТрамвайGirl
Дякую, зараз так і зроблю! Зимові чоботи взую, там жорстка підошва.
ТрамвайGirl• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Не бити,як коханку,а саме переминатися повільно. Курча швидко проманиновується таким способом і стає пласким
Ответ дляВикликаю на дебати
Зараз гляну, чи ціла вона по грудці, може вже розрізана.
Ответ дляТрамвайGirl
До речі, сьогодні вдень те курча з морозилки доставала, а воно, як каменюка. То я родичці своїй цей мем про Советчицю розповідала, як коханок віднаджують.
МастерЮля• 19 января 2024
Ответ дляБорисфенка
Сідайте, дошку на ноги і лупайте ту скалу😀
Уходя дверю не хлопать• 19 января 2024
а мне теперь покоя не дает вопрос - соседи возмущаться по поводу ароматов жарки цыпленка не будут?
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ні, з цим якраз все гаразд. Аби не шуміли.
Звітую - розрізали курча по спинці, перерізала ключиці, видушила апельсин, посолила-поперчила, поклала на дошку, всунула у великий пакет, потім у ще один. Зверху поклала ще одну дошку, взула зимові чоботи і потопталася - нічого не хрустить. Зняла верхню дошку, настелила ще паперових рушників зверху і почала топтати каблуками. Захрустіло!
Кинула на сковорідку, шкварчить.
барабанщица• 20 января 2024
Ответ дляБорисфенка
З´їли, смачно!
Всім дякую за поради!
Аж самій захотілося