Чесно кажучи трохи в шоці.
Luxurygirl• 23 января 2024
А знаете от чего вы будете в шоке ?
Мне вот пришла рассылочка что будут теперь делать ежедневные апдейты на российские ценные бумаги, а значит они будут скоро торговаться на биржах…
Вот и думайте
А спорт то фигня
Они на это только кучу денег тратят
Вот и думайте
А спорт то фигня
Они на это только кучу денег тратят
Slobozhanochka• 23 января 2024
У мене вже шок постійний, жахнули по будинку, моя колега у важкому стані...пишуть, що база ЗСУ. Де той Бог...скільки проклинати треба?
Ответ дляSlobozhanochka
Ви з Харкова?
Ответ дляSlobozhanochka
Так.
Ми сьогодні теж все чули.
Слава Богу не приймали участь((
Але це так рандомно
Слава Богу не приймали участь((
Але це так рандомно
Так об этом уже давно сказали. Выступают без своего флаги гимна. Всем пофиг, шоу должно состояться.
На самом деле Олимпиада это престиж для спортсмена, а деньги его в коммерческих выступлениях и шоу. А вот оттуда их поперли и это они как раз с трудом глотают. Тот же Плющенко с гномами своими в финансовой жопе и это прекрасно.
Ответ дляBe_me
Мені раніше здавалось, що був хоч якийсь напрямок руху в сторону добра, спільна ідея ’світло перемагає темряву’..А може просто здавалось.. бо не було Інтернету і такого об’єму інфи.
Саме здавалось. Тому що темрява сунула на других, а ми були осторонь.А тепер посунула на нас.
Ответ дляuma
Так это двойные стандарты
‘Без гимна и флага»
Все равно же будет : «Вот! Наши олимпийцы.»
‘Без гимна и флага»
Ответ дляrybka21
Там ще федерація повинна дати дозвіл. Деякі вже заборонили
Тобто типу можна але ніт
Ответ дляrybka21
А яка федерація?
сладкий_ноябрь• 23 января 2024
Так.
Дивилася теніс, Росія і Білорусія приймає участь :(
Без прапорів і без обʼявлення країни
Але ж всі розуміють, що це Росія
Без прапорів і без обʼявлення країни
Але ж всі розуміють, що це Росія
Ответ длясладкий_ноябрь
Так.
Без прапорів і без обʼявлення країни
Але ж всі розуміють, що це Росія
Без прапорів і без обʼявлення країни
Але ж всі розуміють, що це Росія
Крестик надели, а трусы сняли.