100%• 27 января 2024
Навіщо магазин дзвонить запитати, чому я повернула товар?
Ів роше. Навіть не відкривала, просто через певні причини відмовилася в додатку нової пошти. Магазины онлайн стали диані. Хотіла замовити ізраїльську косметику на сайті-з вівторка замовлення не оформлене. Замовляли захисне скло на телефон-магазин написав в смс перетелефонуйте самі для підтвердження. Або ставиш галочку не дзвонити, все одно дзвонять. Взагалі незрозуміло.
Раздражевская• 27 января 2024
Хотят понять, что делают на так, по сути это опрос для выявления недочетов в их работе
100%
• 27 января 2024
Ответ дляРаздражевская
Та в мене просто змінились обставини, та й повернула.
Ростки жимолости• 27 января 2024
Зв´язок із клієнтами хочуть налагодити. Може був збій в системі ?
100%
• 27 января 2024
Ответ дляРостки жимолости
Ну ок, а а чому сайт один не відповідає, а інший просить сам підтвердити замовлення, замість того,щоб самому подзвонити аьо вже упакувати.
ПироженкА• 27 января 2024
Навіщо замовляти, якщо ви не плануєте забирати ?
Цього я не зрозумію ніколи
Ростки жимолости• 27 января 2024
Ответ для100%
Одним пофіг на клієнта, а іншим ні
Карамбулкул• 27 января 2024
Ми ведемо табличку по причинам відмови, аналізуємо, щоб покращити наш сервіс
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
А вони ваші думки мають читати?
100%
• 27 января 2024
Ответ дляМорковку дай
Щоб дізнатись чому ви повернули товар 😂
Ну ок, і що треба було сказати, не захотіла або не змогла через фінансові обставини?
100%
• 27 января 2024
Ответ дляПироженкА
Цього я не зрозумію ніколи
Бувають різні обставини
100%
• 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
А вони ваші думки мають читати?
Але ж багато хто повертає товар, усім дзвонять?
Танго утрьох• 27 января 2024
А потім покупці дивуються: ’Як же так, що немає накладеного платежу?’ Особливо ті, в кого рейтинг незабраних замовлень зашкалює
Голена блондинка• 27 января 2024
Прикольно. Отак і надсилай товар , плати за доставку і покупці ще дивуються чого це не працює. Може вас внесли в якийсь чорний список і з вами не хо працювати
100%
• 27 января 2024
Ответ дляПироженкА
Наприклад?
Неможливість забрати самому, часу немає,кудись гроші не туди пішли і тд.
Шотуткоїться?• 27 января 2024
Особливо радує галочка ’не дзвонити’.
Але часто буває, що людина замовляє одяг, а розмір вибрала неправильно. Як продавець явно бачу, що може не підійти.
Ну як тут не передзвонити для уточнення?
Сижу_и_плачу• 27 января 2024
Ответ для100%
А сколько доставка по времени? Вы ж как-то планируете свое время и деньги? Она ж не месяц идёт
Голена блондинка• 27 января 2024
Ответ для100%
А в день замовлення ви не знали про ці обставини?
100%
• 27 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Покупці теж платять за доставку. То може закладайте в суму товару.
ПироженкА• 27 января 2024
Ответ для100%
Тоді таких як ви потрібно штрафувати, щоб хоча б доставку оплачували.
Якщо замовили, то будьте відповідальнішими, відповідайте за свої дії
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ дляПироженкА
Наприклад?
Ну, на приклад, з власного досвіду продавця, ось буквально сьогодні. Прийшли 2 замовлення на двох маркетплейсах від однієї людини на один товар з різницею у часі 1 хвилина. Рейтинг покупця на обох майданчиках показує, що для людини замовити і не забрати звична справа. Якщо відправити, очевидно, що як мінімум одне замовлення буде незабране. А скільки ще було таких же замовлень, крім моїх двох? От Вам і обставина
Секретница• 27 января 2024
Ответ для100%
Невозможность забрать самому легко решается в приложении нп, там можно доверить получение другому человеку
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
Так ви ж не оплатили товар, бо не забрали. Інші покупці мають оплачувати ваші покатушки і обставини?
julia-678c• 27 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Особливо радує галочка ’не дзвонити’.
А как вы так видите что не подойдёт?
100%
• 27 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Особливо радує галочка ’не дзвонити’.
Напишіть, в коментарях завжди пишу,щоб раптом що писали на месскнджер
Голена блондинка• 27 января 2024
Ответ дляШотуткоїться?
Особливо радує галочка ’не дзвонити’.
Ну якщо є лажа то звонили треба. А не так як makeup колись починає перечисляти 10 товарів з моєї корзити або тараторять ваше замовлення піца по гавайський з куркою та трубами 1 штука, піца по мисливськи з кобасками та печерицями 5 штук, піца по ковбойські зі шкварками та смаженою цибулею 8 штук, піца баварська з блаблацими татратацями 18 штук. Я написала вам що я замовл, нахіба ви перечисляєте, я на слух не сприймаю.
100%
• 27 января 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Ну например мейкап только 4 дня разрешает на почту держать. Можнт по времени и не успеть
100%
• 27 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ні. Життя передбачуване?
Голена блондинка• 27 января 2024
Ответ для100%
Так вы і не покупець якби і за доставку не платили, лише голову морочите