100%• 27 января 2024

Навіщо магазин дзвонить запитати, чому я повернула товар?

Ів роше. Навіть не відкривала, просто через певні причини відмовилася в додатку нової пошти. Магазины онлайн стали диані. Хотіла замовити ізраїльську косметику на сайті-з вівторка замовлення не оформлене. Замовляли захисне скло на телефон-магазин написав в смс перетелефонуйте самі для підтвердження. Або ставиш галочку не дзвонити, все одно дзвонять. Взагалі незрозуміло.
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Так ви ж не оплатили товар, бо не забрали. Інші покупці мають оплачувати ваші покатушки і обставини?
Чому інші покупці?

Впораюсь зі всим• 27 января 2024
Ответ дляГолена блондинка
Ну якщо є лажа то звонили треба. А не так як makeup колись починає перечисляти 10 товарів з моєї корзити або тараторять ваше замовлення піца по гавайський з куркою та трубами 1 штука, піца по мисливськи з кобасками та печерицями 5 штук, піца по ковбойські зі шкварками та смаженою цибулею 8 штук, піца баварська з блаблацими татратацями 18 штук. Я написала вам що я замовл, нахіба ви перечисляєте, я на слух не сприймаю.
ну вот зачем вы это все написали???
теперь я хочу все это вот.... с ковбасками, с куркою и гавайские !
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
Чому інші покупці?
Удалено администрацией...
Горлаю зрання• 27 января 2024
Ответ для100%
Неможливість забрати самому, часу немає,кудись гроші не туди пішли і тд.
А зачем вы все везде заказываете,не имея денег?
Секретница• 27 января 2024
Ответ для100%
Ні. Життя передбачуване?
Слушайте, ну обстоятельства действительно бывают разные. Думали потратить условную тысячу на косметику/уход, пришлось тратить на лекарства. Бывает. Но продавец вправе узнать, что не так. У вас противоречивые требования - одним не насрать на клиента и они спрашивают, в чем причина отказа, другим насрать на клиента и они не отвечают по несколько дней. И то, и то вам не нравится
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Удалено администрацией...
Всі магазини роблять такі націнки, на випадок крадіжки,списання, незабирання товару. Бан за грубість.
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляГорлаю зрання
Є непередбачувані обставини,ще раз кажу

Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
В чому грубість?
Питаю, щоб на наступний раз покращити свій сервіс))
Горлаю зрання• 27 января 2024
Ответ для100%
Є непередбачувані обставини,ще раз кажу
Так покупайте офлайн по факту наличия денег
Капуста Маша• 27 января 2024
Ответ для100%
Автор, на мой взгляд вы странная. Об этом нужно подумать ДО заказа, а не после. Из-за таких как вы магазины потом не хотят отправлять наложенным платежом.
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
В чому грубість?
Одразу видно,хабалка-пролавщиця
Дайте вподобайок• 27 января 2024
Ответ дляКарамбулкул
Ми ведемо табличку по причинам відмови, аналізуємо, щоб покращити наш сервіс
І багато у вас таких як автор?)
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляСекретница
Ну а я в праве не ответить. Личные подробности из жизни
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
Одразу видно,хабалка-пролавщиця
Одразу видно, недопокупець, що намагається замовленнями підвищити свою самоюцінку і прикрити комплекси, але соромно прямо сказати: ’Я злидень і грошей в мене на всі забаганки немає’
Карамбулкул• 27 января 2024
Ответ дляДайте вподобайок
І багато у вас таких як автор?)
Кілька на місяць
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ясно, вы професію правильно обрали
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
Ясно, вы професію правильно обрали
Вам би до психолога, а не по магазинах. Шопінг терапія працює, лише коли купувати по-справжньому
ПироженкА• 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ну, на приклад, з власного досвіду продавця, ось буквально сьогодні. Прийшли 2 замовлення на двох маркетплейсах від однієї людини на один товар з різницею у часі 1 хвилина. Рейтинг покупця на обох майданчиках показує, що для людини замовити і не забрати звична справа. Якщо відправити, очевидно, що як мінімум одне замовлення буде незабране. А скільки ще було таких же замовлень, крім моїх двох? От Вам і обставина
Ну я ж не відстлала
Повинна були чорна база для таких покупців
Анонім Завгосп• 27 января 2024
Могли сказати, що змінились обставини і за нагоди зробите замовлення. Якщо вас розрадить, то мені моє перед НР не вислали, хоча я оплатила наперед. Так обідно, бо були креми гідра і подарунок туш. І не вибачилися, і не подзвонили. А потім прийшло смс , щоб поділилась відгуком про продукт. І в рашці їх реклама була не альо

автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Вы не знаючи людину і її життя, вигадуєте і пишете в´їдливі коментарі. Це вам до психолога. Чорнорота торговка
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Так і не вислали??Це ів роше?чула такі про них відгуки
Любимка-анонимка• 27 января 2024
Справедливым будет если такие как автор будут покрывать расходы на доставку, по предоплате. Я сама покупатель, мне не впадлу заплатить 100-150 грн предоплаты, потому что я не заказываю посылки, которые мне не нужны. Но продавцов подлых тоже полно. Я так недавно 150 грн потеряла, заказала платье на украочту, скинула 150, продавец запретил осмотр и я не смогла осмотреть и получить посылку. Продавец сказал что деньги не вернёт
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ для100%
Торговка, що може собі дозволити отримати усі свої замовлення, фінансово і дотримаючись елементарного етикету купівлі-продажу.Щасти вам з вашими обставинами.
Секретница• 27 января 2024
Ответ для100%
Ну не отвечайте, пытать вас никто не будет.

Только зачем удивляться, что люди делают свою работу - есть отказ, его нужно обработать.
Если б вы были продавцом, вы б такая - ну ок, отказалась так отказалась, штош. И так не один человек и не два. Вам не интересны были бы причины отказа? Особенно, если б вы платили за доставку/возврат?
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
До чого тут фінансові можливості? Хто самостверджується в цій темі,так тільки ви
Анонім Завгосп• 27 января 2024
Ответ для100%
Отож, гроші повернули на карту. Дуже неприємно, бо було на подарунок зі знижкою 50%. І не пояснили. І оте добило ’поділитися відкугом’. Це вперше за років. 10, мабуть. Ще був сайт Подруга, де ділились новинами з Ів роше, то за ці роки отак і оце(
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Капець
Морковку дай• 27 января 2024
Ответ дляВпораюсь зі всим
ну вот зачем вы это все написали???
А ’піца баварська з блаблацими татратацями’ не зайшла?
Танго утрьох• 27 января 2024
Ответ дляjulia-678c
А как вы так видите что не подойдёт?
По аватарці іноді можна зрозуміти, якщо розмір явно не підходить. Мала досвід, заміри відправила, на сайті теж вказано розмір S. Все підходить. А потім присилає фото, з натягнутими колготами до колін, а далі не йдуть. По фото дівчина L-XL. Я за боді позитив і комфортні відчуття в будь-якому тілі, але розмір одягу S не зробить з тебе Дюймовочку. Вимагала повернення. А куди мені ці колготи після неї
Впораюсь зі всим• 27 января 2024
Ответ дляМорковку дай
ням ням