100%• 27 января 2024

Навіщо магазин дзвонить запитати, чому я повернула товар?

Ів роше. Навіть не відкривала, просто через певні причини відмовилася в додатку нової пошти. Магазины онлайн стали диані. Хотіла замовити ізраїльську косметику на сайті-з вівторка замовлення не оформлене. Замовляли захисне скло на телефон-магазин написав в смс перетелефонуйте самі для підтвердження. Або ставиш галочку не дзвонити, все одно дзвонять. Взагалі незрозуміло.
Мозговая пилочка• 27 января 2024
Ответ для100%
Ну например мейкап только 4 дня разрешает на почту держать. Можнт по времени и не успеть
А скільки треба тримати? Місяць?
Ви коли замовляєте орієнтовний час прибуття відомий, ви не можете подумати, чи зможете забрати?

Мозговая пилочка• 27 января 2024
Ответ для100%
Є непередбачувані обставини,ще раз кажу
То так і скажіть, коли дзвонять
автор 100% • 27 января 2024
Ответ дляМозговая пилочка
А скільки треба тримати? Місяць?
Тиждень хоча б,хтось і 10 днів дає на пошті
Пасхальний тролік• 28 января 2024
Ответ для100%
Ну ок, а а чому сайт один не відповідає, а інший просить сам підтвердити замовлення, замість того,щоб самому подзвонити аьо вже упакувати.
Чувствуют, что с вам и вашими изменчивыми обстоятельствами лучше не связываться.