Ворую вкусняшки• 27 января 2024

доставка з поштомата

Думаю, що всі вже знають, про можливість відправки посилок з поштомата по ОЛХ доставці. Це дуже зручно, але я зтикнулась з ситуацією, що треба відправити срочно, а підходящої коробки не знайшлось вдома. От думаю, якщо покласти чоботи просто в кульку, НП упакує в коробку чи не забере посилку?
Може кто вже стикався?
Головний кошак• 27 января 2024
звісно ніхто нічього не буде за вас упаковувати

Свята• 27 января 2024
Вони відправлять далі в пакеті
автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Ответ дляСвята
Вони відправлять далі в пакеті
Мене б це влаштувало, але НП взуття пакує тільки в коробки
Закуйовджена життям• 27 января 2024
подскажите. где включить в настройках отправку из почтомата
Закуйовджена життям• 27 января 2024
нашла
в накладной нп редактировать
автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Треба зайти в свій кабінет НП, там в ’створенних’ підтягнеться ця накладна і треба її відредагувати з відділення на поштомат
ОбережнаЯ• 27 января 2024
Ответ дляГоловний кошак
все вони упаковують, не кажіть, якщо не знаєте.

Закуйовджена життям• 27 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
спасибо
Свята• 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
С пачтомата не пакуют. Отправляю постоянно то что не принимают в отделении без коробки. Ни разу не допаковали
ОбережнаЯ• 27 января 2024
Ответ дляСвята
вони повинні прийняти посилку та допакувати. А що роблять, не забирають? Тоді треба скарги писати
Свята• 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Забирают и отправляют в пакете
ОбережнаЯ• 27 января 2024
Ответ дляСвята
Забирают и отправляют в пакете
там в накладній можна вказати, щоб у коробку допакували
автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
О, Ви стикались з таким? бо в ОЛХ доставці упаковка - це обов´язок продавця... ось думаю, ризикнути упаковати в пакет чи не заберуть посилку
Свята• 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Они за свой счет паковать не будут, а платить за упаковку должен отправитель
Свята• 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Не уверена что в олх доставке можно что-то изменить
Свята• 27 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Как вы себе видите это «не заберут?»
автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Ответ дляСвята
Как вы себе видите это «не заберут?»
так... мабуть такого механізму ще в них немає.. я уявила щось типу повідомлення: Вам повернулась посилка, заберіть... замовлення скасовується, не хотілось би
автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Ответ дляОбережнаЯ
не можна вказати, на жаль, ця частина не редагується, я пробувала
Свята• 27 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Тут главное понимать, что сели поводится, то посылку не примет покупатель и вернется вам

автор Ворую вкусняшки • 27 января 2024
Покупцю все одно в чому приїде, головне щоб підійшов розмір... якщо Ви кажете, що НП не поверне посилку мені, а відправить в пакеті, то думаю можна ризикнути.
Дякую дуже!
ЯсноВидящая• 27 января 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Дякую дуже!
А если не подойдёт, обувь кататься в пакете будет, повредится и никто не компенсирует , потому что вы такое и отправили.