Тарабарщина• 28 января 2024
Передоплата за Накладний платіж
Допоможіть зрозуміти покупців. Зараз хтось відправляє накладний платіж без передоплати? На іншому ресурсі вже не перший раз створюють замовлення по накладному, а як пишу про передоплату то пропадають. От мовчки оформили і не відповіли навіть на смс. Тобто не сильно і потрібен товар.
А інша сьогодні сказала що я мошенница, шо требую передоплату 150 грн.
Як у Вас?!
ТихоЯ• 28 января 2024
Взагалі завжди прошу передплату за доставку в обидві сторони. А ось буквально два дні тому відправляла, то не просила , чомусь була впевнена що покупець забере товар )) таки забрав.
Великий сатирик• 28 января 2024
Не всі часто купують в інтернеті і знають, що передоплата це нормальна практика. Люди точно так же як і ви бояться, що натраплять на непорядну людину.
Соображалочка• 28 января 2024
По разному отправляю и тоже иногда пропадают. Особенно смешно, когда товар за 100 гривен хотят наложенным.
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляТихоЯ
Мені колись обіцяли що точно заберуть, божилися. Шо на подарунок срочно. Звичайно не забрали і сказали то не оригінал. Так обід но було(((
ТихоЯ• 28 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Таке і в мене було теж, тому завжди з передплатою.
Це я щось сама поспішала, то і відправила так )
ТихоЯ• 28 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Наложкой , ще й укрпоштою
Та прям багіня• 28 января 2024
По пять заказов на день таких) Новички в основном не понимают вообще, что потом переписка ещё есть, не заходят даже. Они заказ создали и ждут его, когда приедет)
Кидстаффовна• 28 января 2024
Да, отправляют наложкой без предоплаты почти все магазины, а также непуганые идиоты, продающие свои вещи время от времени.
Тарабарщина
• 28 января 2024
Просто мені дивно, що людина каже що я мошенніца і шо чого це вона має переводити гроші незрозуміло куди і кому))) я лише попросила оплатити передоплату за доставку а не за весь товар. І прислала правила тієї площадки де це прописано, шо продавець має право брати передоплату. А вона таке враження шо не хоче це розуміти(
Умничка-помощничка• 28 января 2024
Просто не рахуйте їх як потенційних покупців та і все)
Без передплати ніхто розумний не відправляє
Всіх підсаджую• 28 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ну как новинки, я бы не сказала
А где вы продаете
Кидстаффовна• 28 января 2024
Ответ дляСоображалочка
Есть еще смешнее. Когда скидывают задаток 150 грн за товар стоимостью 200-250 грн. Это происходит регулярно.
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
Мені такі магазини не попадалися. Але я не проти оплатити доставку.
Всіх підсаджую• 28 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Вы просто не в продажах, поэтому не понимаете
Та прям багіня• 28 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Ну как новинки, я бы не сказала
А где вы продаете
Я про свежие регистрации на Шафе, думаю, что автор её имела в виду
Кидстаффовна• 28 января 2024
Ответ дляТарабарщина
В смысле не попадались? Про Розетку слышали?
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
І реально вони не бачать смс? Там де переписка окрема виходить чи ні?
Всіх підсаджую• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
Не нужно понимать покупателя, он все понимает и не жмотит 20грн за наложу
Та прям багіня• 28 января 2024
Ответ дляТарабарщина
Они не знают куда смотреть) приложение не скачивают, просто с Гугла переходят в объявления и создают заказ
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляКидстаффовна
Я там замовляла самовивіз тільки, але було шо просили передоплату, але продавець інший
КокошинЭль• 28 января 2024
А я відправила наложеним без предоплати укрпоштою, посилку забрали, а грошей нема, покупець пропав з тієї пори , більше місяця пройшло.село якесь маленьке, як туди додзвонитися?)але певно людині дуже треба було) сума невелика 200 грн
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
А як це пошта не взяла оплату? То вони тоді за це відповідають
Кидстаффовна• 28 января 2024
Ответ дляКокошинЭль
А при чем тут покупатель и зачем дозваниваться, если посылку забрали? Обращайтесь на Укрпочту за своим переводом.
Та прям багіня• 28 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Девочки , где вы продаете
На всех торговых площадках
Тарабарщина
• 28 января 2024
А ще вчора теж дівчина спитала чи відправляю накладним, написала так по частковій передоплаті. Зразу пропала) тому і кажу, шо шось не так. Бо я сама в інсті купую наприклад ніхто без передоплати мені не відправляв. Я думала це вже норма
Тарабарщина
• 28 января 2024
Ответ дляТа прям багіня
Ааа, ясно