Губка Боб• 29 января 2024

Ярмарки в школі

Ярмарки в школі, ціль - зібрати кошти для ЗСУ.
Хто придумує ці заходи? Ще й примушують брати участь. Пекти смаколики я не маю ні часу, ні бажання. Донати кидаю туди, де точно знаю, що вони не підуть наліво. Тим більше, не хочу, щоб мої діти їли ту їжу, невідомо в яких умовах приготовану, і з яких продуктів. В інших школах теж таке є? Як на це дивитесь? В чатах прямо ультиматум ставлять, мусиш проголосувати, будеш пекти чи купувати випічку
Зубная фея• 29 января 2024
У всіх школах таке. Це хороша підтримка зсу

Радикальная• 29 января 2024
Підійдіть до директора і висловіть своє невдоволення
Дайте подумать• 29 января 2024
В нас теж таке. В мене руки з жопи, то я желе в стаканчики заливаю, завжди купують.
kitten _• 29 января 2024
Ответ дляЗубная фея
а ви впевнені що кошти йдуть зсу?
автор Губка Боб • 29 января 2024
Ответ дляkitten _
а ви впевнені що кошти йдуть зсу?
І я про те саме. Звіту ж ніякого нема
Радикальная• 29 января 2024
Ответ дляДайте подумать
Теж робили желе, і вафлі трубочки - завжди розбирають.
Дітям такі ярмарки подобаються
Готова до другої• 29 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Не у всіх

Лукава Кішка• 29 января 2024
Да. Дочь уже в 10 классе, то кроме счастливых времен карантина, постоянно эти ярмарки. То на диванчики в корридоры собирали, то учитель болела собирали, сейчас понятное дело на ЗСУ. Дайте ребенку 20 гривен, пусть купит что то самое нейтральное и все будут счастливы.
Радикальная• 29 января 2024
Ответ дляГубка Боб
І я про те саме. Звіту ж ніякого нема
Ви можете попросити звіт. Нам в чат від адміністрації приходить звіт, скільки зібрали, на що витратили
Зубная фея• 29 января 2024
Ответ дляkitten _
а ви впевнені що кошти йдуть зсу?
Впевнена. В нашій школі кошти йдуть адресно для вчителя який служить і для учнів які давно навчались в нашій школі
Готова до другої• 29 января 2024
В нас немає таких ярмарок, стоїть скринька в коридорі постійно, хто хоче долучаються до пожертви
Зубная фея• 29 января 2024
Ответ дляГубка Боб
І я про те саме. Звіту ж ніякого нема
Не може такого бути щоб не було звіту на сайті школи . Не видумуйте і не брешіть
ОбережнаЯ• 29 января 2024
Подібні ярмарки вже багато років проводять в школах. Моїй дитині за 20, але з першого класу подібні заходи проводились, збирали гроші або на обладнання школи, або для собачого притулку, ще на маск.сітки, на термобілизну для конкретного підрозділу в АТО.
Не бачу нічого поганого.
Дітям цікаво, кошти на хороші справи.
Рассказница• 29 января 2024
волонтери звертаються з конкретними запитами й школи організовують
Лукава Кішка• 29 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Ага. У нас так пару лет назад обнаружилось, что турникет на вход на который сбрасывались все по 700 гривен, был куплен за гос счет. С тех пор я ни копейки в школу не сдала.
Прокачую сідниці• 29 января 2024
Ответ дляkitten _
а ви впевнені що кошти йдуть зсу?
Так. Є звіт від вчителя, який служить
Ноу коммент• 29 января 2024
Завжди з нетерпінням чекаємо на ярмарок.Сумно, що останні роки на ось такі потреби.В нашому ліцеї всі кошти передаємо конкретно на бригаду, де служить колишній ліцеїст.Не хочете приймати участь- напишіть в чаті або правду або, що в ост.момент прихворіли.
ann• 29 января 2024
В школі дітей не ярмарки, а благодійні концерти. Діти готуються, виступають… всі кошти точно за призначенням. Вчитель ( в ЗСУ) постійно присилає звіти ☺️
ОбережнаЯ• 29 января 2024
До речі, ловіть дешевий і крутий рецепт для ’рукожопів’ та тих, хто не хоче витрачати багато часу для готування:
Пачка солодкої соломки.
Пачка маршмелоу.
Плитка шоколаду.
Присипка для пасок.
Розтопити в мікрохвильовці або на паровій бані шоколад+ложка какао+ложка вершкового масла+ложка молока.
На соломку настромити маршмелоу(як чупа чупс), обмакнути в глазур, прикрасити присипкою, дати шоколаду застигнути. Готовий виріб запакувати в шматочок харчової плівки.
Розбирають завжди в першу чергу.

Люблю ВалЄру• 29 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Не во всех. У нас этой х..ни нет
У нас сбор на тепловизор, сбор на инструмент, сбор на покрышки. И обязательно потом отчет.
Намакушка• 29 января 2024
У дітей в школі теж було, ще до 2022 року, зараз нема, бо дистанційне навчання. Можна було не лише їжу, але і різний хенд-мейд приносити. Багато гарних речей було. У мене подушечки для голок досі є.
Пополняю_Карму• 29 января 2024
Ц нас також ярмарки. Мені також немає часу і бажання випікати все. Тому просто даю трішки більше грошей малому, частину кидає ц скриньку, на частину купує у інших. І дитині цікаво і мені не збіднію.
автор Губка Боб • 29 января 2024
Ответ дляЗубная фея
Тикніть мені пальцем, де тут звітність, кому конкретно передали
Зубная фея• 29 января 2024
Ответ дляГубка Боб
Може якщо доєднатися до групи то побачите? Сайт школи ще є. Там шукайте
НашлаПерепискуМужа• 29 января 2024
Якась служба є що займається санітарними нормами. Адресуйте запитання туди
Засомневаю• 29 января 2024
у нас в школе часто такие ярмарки, но отбоя в участниках никогда не было.... никогда никого не заставляли принудительно что-то печь - всегда было куча желающих. Дети обожают эти ярмарки, это всегда очень классное мероприятие
младокошкина• 29 января 2024
в садочках те саме...тільки готівку і давай, як я спитала чи можна на рахунок закинути чи шось типу того, а на запитання куди саме/кому збирають (більш конкретно яку потребу закривають) - для ЗСУ, дуже інформативна відповідь))) так само і звіти ’ось стільки зібрали’ і все, а скільки там насправді зібрали та куди саме передали..ну то такоє, многа будеш знать плоха будеш спать..
Укр_жіночка• 25 февраля 2024
Працюю в школі.Так,кошти з ярмарків йдуть 100% на ЗСУ.Але участь у них беруть ті хто має можливість.Дітям такі заходи подобаються,хоча розумію,що зараз не кожна сім´я має можливість взяти участь.
Ксерокопия ночи• 07 марта 2024
Примушують вчителів та адмінстрацію це організовувати.Відділи освіти.Заставляють докладати власні кошти, роблять змагання, що та школа здала більше.Дістало і кінця краю цьому нема.
Бо кожен має допомогати добровільно і стільки, скільки має можливість та бажання.
А діти як верстати мають без кінця малювати малюнки, їм вже не цікаво і немає бажання.Бо це поставлено на потік.
Нашли в капусте• 11 марта 2024
В нашей школе обязаловки нет, что должно быть на ярмарке. Дети сами что то делают. Кто творческие поделки, да хоть песня под гитару, а может мама приготовила. Главное- посильный вклад в нашу победу и поддержку людей, благодаря кому мы здесь сидим спокойно, а не в оккупации.
Дети сами хотят.