90x60x90• 29 января 2024

В школу без щеплень не пустять?

Зробила 3 вакцини дитині, але були реакціі, лікували антибіотиком(( не хочу цього повторювати… в школу приймуть без них чи все одно потрібно колоти? Купляти не розглядаю бо це обман.
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Не мають діти щеплень
Ходять

Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ви хочете колоти заради школи?
Чи як?
автор 90x60x90 • 29 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Не мають діти щеплень
Ходять
В державну школу? Знаю в приватну без проблем беруть, а от державну…
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Так, в державну
автор 90x60x90 • 29 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ви хочете колоти заради школи?
Чи як?
Якщо не візьмуть в школу то що ж ще робити?
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
І в державні садочки ходили без щеплень
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Калічити далі дитині, чи як?

Чесно брешу• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
В переліку документів в школу нема папірця з щепленнями
Читайте!
На границе• 29 января 2024
Зависит от директора школы. Есть те, кто закрывает глаза на такое, есть очень упрямые. В школу по прописке взять обязаны, но если там упрямый директор, то вам предложат семейную форму обучения.
В общем, нужно идти и напрямую говорить с руководством школы. Не по телефону.
автор 90x60x90 • 29 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
І в державні садочки ходили без щеплень
Ого.. нам сказали, що в садок не можуть прийняти без щеплень. При чому якщо з’явиться місце, а ми тільки почнемо їх робити, то нам відмовлять бо це час потрібен, а потім місце не факт, що з’явиться. Тому налаштована без садочка, а школа це обов’язково ж
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Як то?
У вас 3 вакцини ж, беріть у педіатра тимчасове звільнення від вакцинації і йдіть в садок.
Не люблю натовп• 29 января 2024
Пустять
Відкушу все що стирчить• 29 января 2024
Ответ дляНа границе
Що???
На основі чого?
Бойова• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Ви ще в садок не пішли, а вже в школу збираєтесь?
На границе• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Не взять вообще не имеют права. В школу по прописке берут всех. Просто могут на семейное обучение отправить.
Зліпок ступні• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Автор,в моєї дитини 3 щеплення до року,зараз їй майже 11.В школу ходить і садок ходила.
Шотуткоїться?• 29 января 2024
я б уже брала любых в школу, скоро некого учить будет
На границе• 29 января 2024
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Що???
На основі чого?
Ой, давайте не будем. Вы прекрасно знаете, что если захотят не взять, то не возьмут.
Тріль підпільний• 29 января 2024
Это какие реакции после прививки нужно лечить антибиотиком?

Не їм після шостої• 29 января 2024
У вас частично сделаны, напишите в справке индивид график, примут скорее всего
Чесно брешу• 29 января 2024
Ответ дляНа границе
Не могут
Семейное обучение по закону только по заявлению родителей
Ермолайчик• 29 января 2024
А что в школу карта прививок подаётся?
Это Вы с педиатром общайтесь Вы даст ли он справку в школу нужной формы без прививок
База_птеродактилей• 29 января 2024
У моей только три акдс и все, в школе не спрашивали прививки, ходит в первый класс
Бабка_в_кедах• 29 января 2024
Ответ дляТріль підпільний
та не тільки антибіотиками, це ще пощастило, можна і на хіміотерапію нарватись після БЦЖ
Впораюсь зі всим• 29 января 2024
Ответ для90x60x90
Скільки років дітям?
Мені здається, зараз тільки на КПК дивляться, бо ’чекають кір’ (так сказала мені педіатр влітку).

Якщо є хоч одна КПК, про інши щеплення можете сказати ’зробимо пізніше’.
hrystia• 29 января 2024
Пустять . Мої без щеплень. 8-й і 10-й класи.