ИНЬэтовамниЯНЬ• 30 января 2024

Чому креми від попрілостей продають без упаковки?

Мені його ще й поклали в підставку для грошей. Його потрібно мити тепер милом? Як можна пхати дитині до інтимних органів те, що лежало серед грошей і рухали 10 людей? Про що думають виробники?
dulenok• 30 января 2024
стесняюсь спросить, вы где им мажете, что пхать собираетесь
Чарівна патика• 30 января 2024
Виробники думають, що батьки здогадаються, що не треба терти туб об геніталії дитини
Бяки-козяки• 30 января 2024
где вы такие беретесь....
Чарівна патика• 30 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
где вы такие беретесь....
З аптеки
dulenok• 30 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
где вы такие беретесь....
в стране Тролляндии, землячество Советчица
Глас_Народа• 30 января 2024
Ответ дляБяки-козяки
где вы такие беретесь....
з геніталій 🙈 які терли тубою без упаковки
Бутерброд з ікрою• 30 января 2024
Если вы не тролль,мне искренне жаль несчастного ребенка.и мужа,если не сбежал еще
Наездница• 30 января 2024
Weleda продают в картонной упаковке
Ума Палата• 30 января 2024
Автор, лечите ОКР.
Проработник• 30 января 2024
До того, как попасть в упаковку, тубус с кремом хз кто берет в руки и хз где он лежит или валяется. Так что упаковка на панацея. Но зачем же его пихать в гениталии ребенку?