Реверанс• 30 января 2024

Прошу підписати петицію про нагородження посмертно

Присвоєння почесного та заслуженого звання Героя України (посмертно) поету, громадському діячеві, воїну, молодшому сержанту Збройних Сил України - Кривцову Максиму Олександровичу (позивний "Далі").
https://petition.president.gov.ua/petition/215694?...
Леска• 30 января 2024
Як на мене всі воїни заслуговують такого звання, але чомусь петиції створюють вибірково.
автор Реверанс • 30 января 2024
Ответ дляЛеска
Давайте Ви подивитеся коротенький фільм про його життя.
Макс це не всі.
Це Піски в найгірший час,Донецький аєропорт і ще багато таких страшних місць боїв.
Бог любив Макса і подарував йому останні 10 років, багато хто звідти не вийшов.

FanKkoni• 30 января 2024
+
Вічна пам´ять герою
автор Реверанс • 30 января 2024
Вийшла його збірка віршів на яку він так чекав.
За адресою Терещенківська 17-б ще 3 дні працює його фотовиставка.
Вхід безкоштовно.
Видавництво Наш Формат пише:
Сьогодні Далі мало виповнитися 34.
За доброю традицією, ми б привітали воїна та нашого автора з днем народження. А ще поговорили б про те, чи варто в наступних накладах збірки виправляти вік на сторінці про автора.
На жаль, Максиму назавжди 33.
Ми виконуємо мрію Далі — його поезію читатимуть не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Першою країною, де вийде переклад збірки «Вірші з бійниці», стала Болгарія, видавництво Paradox Publishing. Перекладатиме Албена Стаменова. Також ми в процесі перемовин і з іншими закордонними видавцями.
Максиме, твоє слово житиме і проростатиме фіалками в серцях тисяч читачів.
Нагадаємо, що сьогодні о 18:30 у Squat 17b відкриється виставка «Далі: Я поверну собі своє життя». Приходьте.
Виставка буде до 3 лютого.