Давно без алко• 01 февраля 2024

Невже можливе запалення легень без температури?

Кашель більше двох тижнів, тому й пішла до лікаря. Вислухали підозру на запалення легень, але точно скажуть після рентгенівського знімку. Ні температури, ні ознак інтоксикації нічого немає
ИНЬэтовамниЯНЬ• 01 февраля 2024
Звичайно так!

Сплюшка• 01 февраля 2024
Запросто
Лизочек• 01 февраля 2024
лехко
Задолбулька• 01 февраля 2024
Так, в мене два рази так було
Чорнобаївка• 01 февраля 2024
36,8-36,9 двустороннее воспаление
Night1990• 01 февраля 2024
А як взнати, що в тебе запалення легень?
Чорнобаївка• 01 февраля 2024
Ответ дляNight1990
Рентген

автор Давно без алко • 01 февраля 2024
Ого! Нічого собі!😕 Дякую за відповіді всім
Цідило правди• 01 февраля 2024
У мене була безсимтомна пневмонія
автор Давно без алко • 01 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
У мене була безсимтомна пневмонія
А як виявили?
Дюйм оф о4ка• 01 февраля 2024
Да, у меня так было.
Доктор Варвар• 01 февраля 2024
Ответ дляЦідило правди
У мене була безсимтомна пневмонія
Так а если б не лечили, что было бы? Если симптомов нет
Астановитесь• 01 февраля 2024
У мого вітчима двічі так було

Одужуйте, добре, що звернулися до лікаря)
Викликаю на дебати• 01 февраля 2024
И без температуры, и без кашля, и при чистой крови.
автор Давно без алко • 01 февраля 2024
Ответ дляАстановитесь
У мого вітчима двічі так було

Дякую
хутряна володарка• 01 февраля 2024
В мене колись був бронхіт, ні як врача сказала (а рентген підтвердив) бронхітіще - зовсім без кашлю, ото страшно, бо як здогадатися що лікувати?
Самоучка• 01 февраля 2024
В мене колись була пневмонія, одна дура навіть сказала,що у Вас туберкульоз мабуть,але,благо, не підтвердився, кашель був страшенний,а температура -36,6
жінка незаміжня• 01 февраля 2024
У близкой родственницы пневмонию выявили случайно вообще, проходила медкомиссию для поездки на соревнования. Ни жалоб, ни температуры.
Туфли в чешуе• 01 февраля 2024
В мене якась задишка, списують на астму, тепер переживаю((( інколи відкашлюю слиз в температура 37.2 вже місяць.

Скользкая• 01 февраля 2024
У меня кроме кашля по ночам никаких симптомов не было, а на рентгене левосторонее воспаление лёгких.
Лизочек• 01 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
36,8-36,9 двустороннее воспаление
Аналогично )
Млинці зі смайликом• 01 февраля 2024
Так, атипічна пневмонія, до речі страшна річ, висока смертність від неї
Лизочек• 01 февраля 2024
Ответ дляNight1990
Хороший терапевт/педиатр может прослушать, но этим даром обладают сейчас немногие. Дальше в идеале снимок, чтобы подтвердить диагноз.
Но теперь все эти ковидные пневмонии такие противные, что лучше делать УЗИ, а тут уже многое зависит от узиста (
Млинці зі смайликом• 01 февраля 2024
Ответ дляNight1990
Слабкість дуже сильна
dahashutka19• 01 февраля 2024
Нажаль так. У мене навіть кашлю не було , тільки іноді температура 36,9 . Прийшла в лікарню чисто випадково .
Борода• 01 февраля 2024
Ну не только же кашель и температура симптомы
Такие неочевидные симптомы, как усталость, быстрая утомляемость, потение по ночам или при привычной нагрузке типа по лестнице домой взобраться, тоже могут указывать на проблемы с лёгкими. Просто могут списывать на ритм жизни, а потом дырки в лёгких или рубцы (или что там после воспаления бывает?)
Манкоголік• 01 февраля 2024
Моя матуся вмерла від двостороннього запалення легень, але скабкість була, лікар не вислухав запалення, на рентген вже не встигли
Плекаю думи• 01 февраля 2024
Так. В моїй родині, я і мама, маємо понижену температуру тіла) і запалення не дають нам температури, ну 37 - максимум. В мене було безтемпературне запалення легень, а в мами після перелому гнила кістка, були свищі, але не було темперз. Тому і пізно помітили, що кістка гниє
Ні грама• 01 февраля 2024
У меня так было в 8 классе.
Без температуры. Врач тогда сказала, что иммунитет был обессилен, потому температуру не лавал
Зараз на дієті• 01 февраля 2024
Буває і не тільки таке. Тому краще срочно лікуйтеся бо операція дорожче буде якщо затягнете