Парова машина• 07 февраля 2024
Кто недавно женился
сейчас так же нужно ждать месяц после подачи заявления? или можно побыстрее (для не военных)?
Парова машина
• 07 февраля 2024
Ответ дляТріль!
Скоро в Дії можна буде поклацати )
о цікаво, а в Дії чекати взагалі не треба буде?) можна по-пʼяні надумати і зразу одружитись? )
Тріль!• 07 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
Хз )) А потім після збою ще й чоловіки чужі зʼявляться там, як цього разу авто 🤣
Тріль!• 07 февраля 2024
Ответ дляOlya-6c17
Бачила вроді треба брати якусь довідку з военкомату
Це неправда
Парова машина
• 07 февраля 2024
Ответ дляМастер Пис
Хоть день в день в обычном загсе сейчас.
В ноябре расписывались
военный билет требовали?
Мастер Пис• 07 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
военный билет требовали?
Зависит от района.
У нас записали со слов жениха. Что военнообязан и стоит на учете по прописке.
Во многих требуют военник или приписное
Ні за холодну воду• 07 февраля 2024
Так всегда была услуга срочной росписи. Мы женились пять лет назад, это стоило тогда 3500. На следующий день после подачи заявления.
БолеИменее• 07 февраля 2024
Не знаю не поменялось ли что опять, но мы подавали заявление онлайн, и были даты раньше, чем через месяц
Парова машина
• 07 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Шлюб за день або довідка про вартість, або квитки на потяг
На потяг куди?)
ЗновЗдоров• 07 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
На потяг куди?)
Будь куди. Ці причини для реєстрації шлюбу в один день ще років 30 тому були.
Басноплетка• 07 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
На автобус чи літак - не прокатить?
ЗновЗдоров• 07 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
На автобус чи літак - не прокатить?
В правилах реєстрації все написано
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2024
Я через дію пробувала. Всі етапи пройдено і зациклились на підтверджені . Не вдалось . Пішли в РАГС. Через годину вже отримали паперове про шлюб . Це було півтора місяці тому
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2024
Ответ дляТріль!
Це неправда
Ми не брали. Автоматом підтягнулись в документ для оформлення
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
В дія наразі лише можна подати документи і потім прийти в термін призначений до рагсу
Басноплетка• 07 февраля 2024
Ответ дляЗновЗдоров
В правилах реєстрації все написано
Немає.
Ось що є:
Державна реєстрація шлюбу проводиться після закінчення одного місяця з дня подання нареченими заяви про державну реєстрацію шлюбу.
За погодженням з нареченими орган державної реєстрації актів цивільного стану призначає день і час державної реєстрації шлюбу з додержанням вимог, передбачених статтею 32 СК України.
У разі вагітності нареченої, народження нею дитини та якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, державна реєстрація шлюбу проводиться в день подання відповідної заяви або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця. Якщо є відомості про наявність перешкод для державної реєстрації шлюбу, керівник органу ДРАЦС може відкласти таку реєстрацію, але не більш як на три місяці.
Якщо наречені не з´явилися для проведення державної реєстрації шлюбу і не повідомили про причину неявки протягом трьох місяців з дня подання відповідної заяви, заява втрачає чинність.
Якщо наречені не можуть з´явитися з поважної причини для проведення державної реєстрації шлюбу у встановлений день, строк такої реєстрації переноситься за їх письмовою заявою на інший день. У такому разі строк перенесення реєстрації шлюбу не може перевищувати одного року від дня подання відповідної заяви.
Ось що є:
Стигла полуниця• 07 февраля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
А в якому це розділі в дії? Я не находжу такого
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Зайдіть з компа , не з тел
ЗновЗдоров• 07 февраля 2024
Ответ дляБасноплетка
Немає.
Ось що є:
Ще минулого року була норма, мабуть забрали. Перепрошую за дезінформацію
Парова машина
• 07 февраля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
Тобто розписують за день і без поважних причин?
Хи хи, ну ну• 07 февраля 2024
Ответ дляПарова машина
Військовий стан вже поважна причина . Нас розписали за годину часу