forumchanka• 11 февраля 2024

Порошенко побудував нові цехи на 1657 кв. м.під солодкі горішки

В кінці 2023 року запустили нове виробництво.Гарна новина,пречудова!Молодець!https://biz.nv.ua/markets/korporaciya-roshen-zaver...
Семицветка• 11 февраля 2024
Маня, и снова здравствуйте )) тема под анонимом про политиков- бизнесменов не пошла, да?)
Kristal2013• 11 февраля 2024
А чё предыдущий профиль, в пожизненном бане?
Peres Lal• 11 февраля 2024
Потребление кондитерки возросло, видимо. Соответственно, расширяет бизнесс. А вы только за ростом кондитерки следите, или и за мясной и хлебопекарской индустрией тоже?
автор forumchanka • 11 февраля 2024
Хотілось би хоч 40кв під дрони..але якось викрутимся!Поможи,Господи, нам у ці важкі часи!Амінь
Onyx83• 11 февраля 2024
Расширяется Рошен, вакансии вон на ВоркЮа появились, сегодня утром тема была, женщина сильно в цех хотела рошеновский с зарплатой 40 кесов)))
Dumky• 11 февраля 2024
Добре, що створюються нові робочі місця. Чи це зрада?
Клементина• 11 февраля 2024
Це добре!
Робочі місця, податки в бюджет.
Молодці
Peres Lal• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Свою квартиру под сборку дронов предложите.
Мимо_шла• 11 февраля 2024
А почему нет?
Доходы Рошена разве не позволяют расширяться?
Falcon82• 11 февраля 2024
Ответ дляDumky
Цікаво, куди експорт буде) Що б розуміти тенденції
Onyx83• 11 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
За петькиным пизнесом, если начнет мяском и молочкой заниматься - опять попадет в поле зрения.
Мимо_шла• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
А кто из депутатов за свои купил недвигу под дроны и нужды армии?
автор forumchanka • 11 февраля 2024
Молодчинка,Петро Олексійович!Гордимося!Нам так зараз не вистачає горішків ...
Камышовая кошка• 11 февраля 2024
А зеленський вивчив новий музичний твір і зможе його зіграти знов фалосом на піаніно (якщо враховувати в якій ЖЖЖпі вся країна)?
Natka A.• 11 февраля 2024
Ну і супер!
Виробництво - це завжди дуже добре для країни.
Бо зазвичай ми сировину продаємо.
А якщо вони ще будуть за кордон продавати, то це ще краще.
Peres Lal• 11 февраля 2024
Что-то у Маньки кризис жанра. Хочеться Петьку за попку укусить, а идеи, как это сделать, в голову не приходят.
Espresso_caffe• 11 февраля 2024
Ответ дляPeres Lal
українці заїдають стрес
Zelenkа• 11 февраля 2024
Вже геть подуріли? Спитайте, нахуа 11 млн на єбачення, коли люди збирають на все, від шкарпеток до дронів.

А це будується за власні кошти.
Nil admirari• 11 февраля 2024
А хтось таке купує взагалі?
Veronika_100k• 11 февраля 2024
Детский сад. Закрываются предприятия - плохо. Открываются - плохо.
Это рабочие места. А то, что он в гробу видал всех, кто не одобряет его орешки, было известно всегда.
Natka A.• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Щоб нам ще розуму вистачало.
Бо видно, що не вистачає не тільки горішків
nenatasha• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
та скільки можна його топить?) Чи думаєте горішки - то частина передвиборчої кампанії?)
Zelenkа• 11 февраля 2024
Ответ дляNatka A.
Щоб нам ще розуму вистачало.
Горішки для мозку корисні, але видно, що секта 73 їх не їсть))
Санька-4b93• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Україні зараз не вистачає робочих місць і доходів бюджету. А те що найвеличніший та його молода команда витрачає ці доходи на х... знає що, то вже інша справа....
kll lena• 11 февраля 2024
Автор, признавайтеся ви бот що Тіну Кароль тут вихваляв ?
Kristal2013• 11 февраля 2024
Ответ дляZelenkа
У них в меню только скумбрия, и только по 8.00
автор forumchanka • 11 февраля 2024
А можна горішки замість куль в автомат всунуть?Бо я далека від військової справи.Якось сіллю раніше пуляли в дитинстві,хто яблука крав.
Дана-Нирвана• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
Вы не путаете производство кондитерки с производством макаронных изделий? Это, вроде, патроны можно было вместо макарон делать во Вторую мировую.
А вообще ваши претензии странные. Украинскую экономику надо держать, пока вообще не рухнула. Как там Зеленский говорил: для содержания одного солдата на фронте надо 6 работников в тылу. А тут 20 новых рабочих мест.
liss• 11 февраля 2024
Будемо жерти парашенковськи горішки та ними відпуківатись від шахедів та ракет . Головне єднатися і масово це зробити , тоді пук більш міцний вийде .
Санька-4b93• 11 февраля 2024
Ответ дляforumchanka
А ви це питання президенту і його команді задати не хочете?