Виннипуховна• 11 февраля 2024

Майстер лазерної епіляції - варто чи ні?

Дівчатка, дізналась що за 2 місяці стану безробітною((( І голові давно вже крутиться думка вивчитись і почати займатись ЛЕ. Перший крок завжди складний, особливо коли не працювала в бьюті сфері. Велика кількість конкурентів, відносно дорога вартість лазер і думки, а раптом не вийде змушують добре все обдумати... Поділіться своїм досвідом. Можливо, дайте чарівного копняка))
Результат:
вже голосів: 25
14 (56%) Так
11 (44%) Ні
Ганцю в кєдах• 11 февраля 2024
Цю процедуру має право виконувати лише спеціаліст з вищою медичною освітою
автор Виннипуховна • 11 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Чому? Закону ж немає. Знаю що це стосується косметологів-ін´єкціоністів.
Безпорадна Кроко• 11 февраля 2024
Зрение не жаль?
автор Виннипуховна • 11 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Зрение не жаль?
Воно і так зіпсулось за роки праці за комп’ютером...
Хоча дякую, навіть не замислювалась над цим
Контрольница• 11 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Щоб волосся на піськах видаляти треба 6 років вуза і 2-3 інтернатури? Для чого там медична освіта?
Безпорадна Кроко• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
А там совсем ему хана будет(
Сегодня сержусь• 11 февраля 2024
Відносно дорога вартість апарату? Бугага Автор, чи Ви за 500 доларів хочете фотоепілятор купити?
Ганцю в кєдах• 11 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Це стосується лише лазерної епіляції
автор Виннипуховна • 11 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Взагалі то за 17 000 євро. Рада що для Вас це смішна сума. Для мене - ні.
Сегодня сержусь• 11 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
На жаль, ніхто це не регламентує.
Ганцю в кєдах• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Це стосується і лазерної епіляції
Мания-Величия• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
’Хорошо выполненная процедура депиляции - когда участок кожи полностью гладкий, на нем нет ненужных волос, даже самых мелких. В случае, если у мастера плохое зрение, мелкие волоски останутся, что может вызвать недовольство клиента. Не очень хорошо видящему мастеру в какой-то степени помогут яркое освещение и правильно подобранные очки, но если степень близорукости/дальнозоркости сильная, то будет сложно.’

Хотя, наверно, это касается шугаринга
автор Виннипуховна • 11 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия

Хотя, наверно, это касается шугаринга
Дякую за таку розгорнуту відповідь
Веккy• 11 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Да прям так. В идеале то конечно. Но научиться делать лазерку это не тяжело
Веккy• 11 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Зрение не жаль?
Там вообще то очки
Ганцю в кєдах• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
17 тис євро це хіба що б/у нормальний буде апарат
Перемелица• 11 февраля 2024
Мед Освіта ( на курси беруть і без, а от в салон не факт) і робота в салоні на певному лазері.
Ганцю в кєдах• 11 февраля 2024
Ответ дляВеккy
Так, так само як і колоти ботулотоксин
Перемелица• 11 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
А там совсем ему хана будет(
Хана це якщо електрологом працювати
Мания-Величия• 11 февраля 2024
Ответ дляКонтрольница
Лазерная эпиляция - это медицинская процедура. Поэтому выполнять ее имеет право только специалист с медицинским образованием
Сегодня сержусь• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Нормальний, новий апарат, з комбінованим лазером, з усіма насадками, коштує більше, ніж 17 тис.
автор Виннипуховна • 11 февраля 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Можете якийсь порекомендувати?
Барбітта• 11 февраля 2024
Ответ дляМания-Величия
То то хваленый здесь Лазерхаус берет всех подрят на эту работу
Мания-Величия• 11 февраля 2024
Ответ дляБарбітта
Это нарушение
Как_б_не_так• 11 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
У нас в городе девочка покупала китайский аппарат. Я сделала у неё процедур 6 и волосы почти не растут. Последний сеанс был года 4 назад.
Деловитая• 11 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Руки+ноги полностью+глубокое бикини+подмышки у нас стоит 1275. Очередь не стоит. Эти лазеры на каждом углу
Апофиозная• 11 февраля 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
А там совсем ему хана будет(
А чому зір псується?
Добродійка• 12 февраля 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
никогда не пишите того, в чем не разбираетесь
Ганцю в кєдах• 12 февраля 2024
Ответ дляДобродійка
А ви ніколи не пишіть маячню
Марфа Українівна• 04 марта 2024
Ответ дляМания-Величия
Где? В ваших фантазиях?