ЛісАпетная• 15 февраля 2024
В кого є родичі з 30-х років
В них є свідоцтво про народження? І як воно має виглядати?
Видна міленіалка• 16 февраля 2024
Ответ дляЛасунка
Або можете писати від імені бабусі/дідуся, якщо додасте фото їхнього паспорта... Я так від імені бабусі писала... Якщо їм до 75р то просто в ЗАГС звернутись, але я б радила полюбе з Загсу починати, у них є база даних з усієї країни, може і вони внесені
Спасибо вам ) Увы, не получится. Нет уже их - а теперь вот и документов не стало. Теперь вот поняла план действий.
Нет, им более 75 лет - это в архив. Большой разрыв в семье между покодениями - бабушка вообще 1923 года, мама 1949. Вот с маминым свидетельством о рождении и буду искать - в архиве.
Ласунка• 16 февраля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Все вірно зрозуміли, так і робіть, додайте її свідоцтво і її іменем підпишіться.. можуть зробити фото запису з метричної книги (якщо напишете це прохання) і довідку архівну
Видна міленіалка• 16 февраля 2024
Щiро дякую вам!
Ви просто уверенномть подарили - и настроение! Мне казалось, это тааак сложно и почти невозможно, заранее руки опускались.
Спасибо большое :)
Ласунка• 16 февраля 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Щiро дякую вам!
Спасибо большое :)
Я не уточнила, звертатись у ті архіви де вони були народжені... Тобто якщо то вінницька обл - то вінницький обласний архів... Якщо Вінниця місто - то міський архів... І надіятись, що метричні книги цілі, бо є регіони і роки по яких книги спалені