diablo12• 18 февраля 2024

Как думаете, что будет дальше?

Помните Жирик говорил в своём видео "я расчитываю на успех в марте 24 года". Вот он приближается и как то не по себе, с учётом продвижения войск. Что будете делать, как справляетесь с тревогой ?
raven_i• 18 февраля 2024
Ответ дляДана-Нирвана
Так пишут же, что рашка и сама себе навредит в этом случае, потому что нельзя избирательно часть спутников уничтожить яо, а часть оставить, это так не работает. Но поскольку уже мир понял, насколько путин отбитый, США обратились к Индию и Китаю с предупреждением: смотрите, что ваш дружбан удумал
Ну, в принципі, вони настільки відбиті, що вже нічим не здивують. Може вони думають з радіонянею бігати чи рупором))
Навіть цікаво стало, який план. Один чорт, у них нічого не спрацьовує як слід і ще невідомо на чию користь спрацювало би.

miks• 18 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Евга-9246• 18 февраля 2024
Ответ дляmiks
Удалено администрацией...
В якому сенсі?
ebbi• 18 февраля 2024
Ответ дляWendy Rhoades
Ну вообще прогнозы жириновского были очень точными: ’Россия победит или я сдохну’. Явно что-то знал))
Перший раз дякую йому,що сдох і дав нам надію
miks• 18 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
В якому сенсі?
Серйозно?! Нічого зайвого не написали?
mymoly• 18 февраля 2024
Ответ дляFalcon82
Слухайте, може він про свій успіх на виборах в березні 2024 говорив? А ви оце все за вуха тягнете
Думаете восстанет из Ада? и будет править кацапами
Евга-9246• 18 февраля 2024
Ответ дляmiks
Серйозно?! Нічого зайвого не написали?
Удалено администрацией...

miks• 18 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
Удалено администрацией...
Евга-9246• 18 февраля 2024
Ответ дляmiks
Удалено администрацией...
Ви завжди так з незнайомими людьми спілкуєтесь? Не забагато на себе берете?
miks• 18 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
А ви?
Евга-9246• 18 февраля 2024
Ответ дляmiks
А ви?
Ну то перечитайте діалог, може з боку себе побачите
miks• 18 февраля 2024
Ответ дляЕвга-9246
Ок. Так і зроблю. І вам раджу.
zhara• 18 февраля 2024
Відповідь по темі. Вибори у рашці сфальсифіковані будуть - це факт. У березні намалюється (або воскресне хтось на кшталт пригожина), русні буде не до війни в Україні. Наші західні партнери нарешті роздупляться зі зброєю, або з F16. Бо є ризик, що пуйло на Польщу та Прибалтику зазіхається. Можливо введуть миротворчі ’блакитні каски’. Такі думки.
tanya_217• 18 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
А что есть разница где тревожиться ?
Ну Ужгородці абсолютно не тривожні(крім питань мобілізації).
Мамина квіточка• 18 февраля 2024
Ответ дляzhara
В мене ще варіант якось стихійного лиха для них. Березень найкращий місяць в році для русні)
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Чекайте, чехи там якісь боєприпаси відкопали, аж 500000. Раптом отак. Ні з того ні з сього. Може, довезуть таки
Тільки вже нікому буде довозити 😭
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
социальная фантастика пишут
Но чем дальше, тем оно ближе к реальности
CuteMay• 19 февраля 2024
Ответ дляПавела
Та щось там наш кулеба виступав, що снаряди потрібні тільки ті, що і артилерія. Типу якщо артилеря з франції, то і снаряди звідти мають бути. Але я не вникала, одним оком пройшлась.
Так. Казав що до нашої техніки європейські снаряди не підходять.