Помните Жирик говорил в своём видео "я расчитываю на успех в марте 24 года". Вот он приближается и как то не по себе, с учётом продвижения войск. Что будете делать, как справляетесь с тревогой ?
Ответ дляДана-Нирвана
Так пишут же, что рашка и сама себе навредит в этом случае, потому что нельзя избирательно часть спутников уничтожить яо, а часть оставить, это так не работает. Но поскольку уже мир понял, насколько путин отбитый, США обратились к Индию и Китаю с предупреждением: смотрите, что ваш дружбан удумал
Ну, в принципі, вони настільки відбиті, що вже нічим не здивують. Може вони думають з радіонянею бігати чи рупором))
Навіть цікаво стало, який план. Один чорт, у них нічого не спрацьовує як слід і ще невідомо на чию користь спрацювало би.
Відповідь по темі. Вибори у рашці сфальсифіковані будуть - це факт. У березні намалюється (або воскресне
хтось на кшталт пригожина), русні буде не до війни в Україні. Наші західні партнери нарешті роздупляться зі зброєю, або з F16. Бо є ризик, що пуйло на Польщу та Прибалтику зазіхається. Можливо введуть миротворчі ’блакитні каски’. Такі думки.
Мамина квіточка• 18 февраля 2024
Ответ дляzhara
В мене ще варіант якось стихійного лиха для них. Березень найкращий місяць в році для русні)
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
Чекайте, чехи там якісь боєприпаси відкопали, аж 500000. Раптом отак. Ні з того ні з сього. Може, довезуть таки
Тільки вже нікому буде довозити 😭
Anastasiya-f052• 18 февраля 2024
Ответ дляdeep soul
социальная фантастика пишут
Но чем дальше, тем оно ближе к реальности