Помните Жирик говорил в своём видео "я расчитываю на успех в марте 24 года". Вот он приближается и как то не по себе, с учётом продвижения войск. Что будете делать, как справляетесь с тревогой ?
0208mariia• 18 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
А что есть разница где тревожиться ?
Та есть, конечно
Що буде далі? Та чим далі тим веселіше.
Ядерні удари в космосі,
Трамп грозиться странам НАТО що натравить на них Путіна,
Взята Авдіївка - чи не самий укріплений район на всій лінії фронта
Кацапи пруть як шалені бо ловлять час поки у нас нема снарядів
Убили навального - щоб попередити захід що Путін піде до кінця
І до всього мєдвєдєв попередив що будуть удари яо по містам. І я йому вірю після убивства навального.
Дайте мені Грін карту!
Ядерні удари в космосі,
Дайте мені Грін карту!
Svetljachokkkk• 18 февраля 2024
Ответ дляjulia_kid
А что есть разница где тревожиться ?
Думаю ,так. Краще панікувати у Парижі ніж у Краматоську
Wendy Rhoades• 18 февраля 2024
Ответ дляTammy21
Ні. Не пам´ятаю. А є якийсь ресурс з переліком передбачувань? Де ви то шукаєте? Я без іронії питаю.
Ну вообще прогнозы жириновского были очень точными: ’Россия победит или я сдохну’. Явно что-то знал))
Колючая Роза• 18 февраля 2024
Ответ дляiirbis
Автор, а тут слабо відповісти на пост? Потрібно в особисті?
зато у автора валом денег...на пособии
Госпади, нашла чем хвастаться.
Сча напишет, что я ей завидую