Аля0001• 20 февраля 2024

Ольга Берлінська волхва знову

Доброго вечора всім, що можете сказати по цій особі? Вже декілька днів паніка, каже що буде наступ на Київ ось ось, можливо хтось давно стежить, скажіть наскільки можна її вірити? Чи справджується її видіння? Дякую
Life-game• 20 февраля 2024
Выдает

зорi• 20 февраля 2024
Ответ дляnenatasha
Рошен - смакота
Квартал - гавно
у меня на рошене свои люди в начальниках..я все буду знать первая.
Life-game• 20 февраля 2024
Ответ дляomg_meow
згодна) тут про неї вже писали, я поцікавилась хто це, подивилась відоси у тік-тоці і думаю - боже, люди це дійсно дивляться і ще й сприймають її інформацію як правду, вона якась трохи ненормальна, розповідає якусь нісенітницю, дьоргана, нервова жіночка.
потім тут питала у того, хто приніс про неї тему - що з того, що вона сказала - реально трапилося і ніхто не відповів
Последний раз был обстрел 16го....
Но она за 16 говорит постоянно, а явно не каждого 16го что-то происходит
Последние прогнозы у неё настолько тяжёлые, что у меня сложилось ощущение, что она работает на врага, ну прям нереальный перебор. Звучит полностью незабываемо, но бдительность не теряем конечно, в целом.
Сейчас много разного происходит
Life-game• 20 февраля 2024
Ответ дляAndrianaB
Сначала по её прогнозами 16 января было наступление, потом 16 февраля, интересно уже перенесла дату? Мне в тик токе попадалось её видео, потом тут тему читала, зашла посмотреть что за бред там в ТГ, а то девочки приносили скрин, там просто набор слов...Мне понравилось про китайцев в трусиках или шортиках, там они тоже наступать куда-то будут
Не, наступление у неё при погоде +1-1
А 16го у неё постоянно паника
Сейчас 25го (не известно чего) будет ’перелом’ вроде...
автор Аля0001 • 20 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Не, наступление у неё при погоде +1-1
А 16го у неё постоянно паника
Так так і я про це читала, тому й кажу що останні дні прям жах наводить
VN2012• 20 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Не, наступление у неё при погоде +1-1
А 16го у неё постоянно паника
Китайцы в шортиках и панамках, наступ по колу, женщины-зеки в Херсоне падающие вагоны, вода, огонь, ковровые бомбардировки и ещё куча всяких’прелестей. Это выдержать все просто невозможно....)))
AndrianaB• 20 февраля 2024
Ааа , фух , хорошо что хоть на улице минус)))) Я за ней не следила, просто если не ошибаюсь девочки приносили в тему скрин где у неё написано было 16 января

mar_mar• 20 февраля 2024
Мені ще цікаво хто така волхва взагалі? Чого вона себе так нарікла?
Salsa-24da• 20 февраля 2024
Я тут о ней узнала.
Какая-то форменная идиотка с виду , простите.
Говорит противным и надрывным голосом свои «пророчества» , чем туманнее, тем лучше, чтобы не пришлось объясняться с лопухами, которые на это всё ведутся🙈

Тут еще Яну Пасечник рекламировали, на ту хоть смотреть приятно. Красивая баба.

А ваша Берлинская городская сумасшедшая
Life-game• 20 февраля 2024
Ответ дляVN2012
Нууууу женщины зеки в Херсоне, сегодня была новость, кстати
1oksana1• 20 февраля 2024
Ответ дляАля0001
Просто поясню чому підняла цю тему саме сьогодні, вона часто казала про наступ з півночі і так далі, але останні дні вона каже що там прям пахли в неї сходяться і цей наступ буде вже майже не завтра
Тому що 22-24 лютого в астрологіі повторюються ті самі аспекти, що і 2 роки тому? Може вона вирвшила знову хайпонкть
Я в перші півроку ще поситала, потім зрозуміла фігня
Була ще одна, діана
Обіцяла спокійно переможемо в 23
А як немвийшло, видалилась і завела нову сторінку
Дівчата, без паніки
автор Аля0001 • 20 февраля 2024
Ответ дляLife-game
Какая новость?
Life-game• 20 февраля 2024
Это я не в её плюс
А так
Она утверждает, что говорила за херсонскую ГЭС
Но я без понятия
1oksana1• 20 февраля 2024
Ответ длязорi
А торти у вас теж є по блату?)
Life-game• 20 февраля 2024
Ответ дляАля0001
Какая новость?
Что раша женщин из тюрьмы собирает и суда будет на войну отправлять
nata.ant• 20 февраля 2024
Ответ дляРойЛеля
фото
Серйозно,що це за прогноз?) Там же конкретика рівна нулю
Байрактарочка• 20 февраля 2024
Ответ дляVN2012
Да у неё постоянная паника. Все плохо. Сегодня у неё прочитала, что поезд метро вместе с мостом упадёт. На нервы действует....
пальцем в небо, враховуючи новину чи то сьогодні чи вчора, що всі мости в києві аварійні і можуть рухнути в будь який момент
liss• 20 февраля 2024
Начхать уже , честно . И новости не читаю, надоели .
nata.ant• 20 февраля 2024
Ответ для1oksana1
Була ще одна, діана
Обіцяла спокійно переможемо в 23
Дівчата, без паніки
А де лорісель ділась,пам´ятаєте тут на форумі про перемогу писала постійно?

malvaa• 20 февраля 2024
Ответ дляАля0001
В Тік тоці, ютубі записує відео, каже що має видіння
’Видіння’, як і ’голоси’ то доволі тривожні симптоми розладу психіки людини...
автор Аля0001 • 20 февраля 2024
Ответ дляmalvaa
Ахха сподіваюсь в неї так і є
VN2012• 20 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
А у неё же была какая-то знакомая, которая видит. И она жила в Мариуполе, а потом резко все продала и уехала.
Байрактарочка• 20 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
поміняла нік і дуже рідко пише в темах без аноніма
Life-game• 20 февраля 2024
Сейчас у Берлинской и Одеса, и Киев, и Запорожье, и Херсон, и Купянск и много ещё всего, вроде Сумы, реально много городов перечисленно, что будет заход туда.
Так что, если это хоть на каком-то уровне будет правдой, то мы точно заметим
TAM-rico• 20 февраля 2024
Ответ дляАля0001
Не знаю , і знати не хочу, навіть після вашої реклами
nata.ant• 20 февраля 2024
Ответ дляБайрактарочка
ааа,а щось пише про свої передбачення,чи вже мовчить
nata.ant• 20 февраля 2024
Ответ дляVN2012
Такого я не читала
Rosa Blanca• 20 февраля 2024
Без берлінської вже прослідковується тенденція, що території здаються якимсь дивним,чи не дивним, співпадінням після візиту сонцелікого... така сообі чорно-зелена мітка. Тепер дуже хвилює Куп´янськ... Хоч би ця закономірність припинилась. Я з цікавістю іноді дивлюсь ’тарошників’, Завидовського, наприклад - він хоч не лякає, як та тьотка, що ’Турція зникне з карти світу’ і тп, щось він і про неї відгукувався теж так собі. Дійсно неприємна жінка, хоч і симпатична, зверхня до аудитопії ще й антураж цей з іконами дратує. Вірити краще тікаючим посольствам -це 100% показник ))
dahashutka19• 21 февраля 2024
Ой, вона аферистка ще та. Жоден прогноз її не збився. Олічка читає русняві новини і видав за свої видіння . Плюс пише набір слов . Наприклад , літак, вода, дім. Потім наприклад, десь пропала вода і вона пише ’ а я казала ´ . Тому краще блокуйте цю аферистку.
1oksana1• 21 февраля 2024
Ответ дляnata.ant
ага. арестовіч переобувся і тепер русскій, а всі ці предсказатєлі хайпонули, заробили на прямиї ефрах і тож щезли