Доброго вечора всім, що можете сказати по цій особі? Вже декілька днів паніка, каже що буде наступ на Київ ось ось, можливо хтось давно стежить, скажіть наскільки можна її вірити? Чи справджується її видіння? Дякую
Ответ дляNadine23
Я ще такої мерзотної баби як вона не бачила. Дуже неприємна особа, меле дурню і за дурнів держить інших людей. Попадалась мені в тік тоці поки я її не заблокувала.
згодна) тут про неї вже писали, я поцікавилась хто це, подивилась відоси у тік-тоці і думаю - боже, люди це дійсно дивляться і ще й сприймають її інформацію як правду, вона якась трохи ненормальна, розповідає якусь нісенітницю, дьоргана, нервова жіночка.
потім тут питала у того, хто приніс про неї тему - що з того, що вона сказала - реально трапилося і ніхто не відповів
Ответ дляLv1107
І для цього зареєструвалися сьогодні? А чого не питали в тік-тоці чи на ютубі?
Тому що якщо питати в її Тік так або ютуб в коментарях то знаходяться її підривники які звісно зо напишуть що вона говорить правду. Тому я звертаюсь в незалежний сайт. Вибачте якщо я не правильно зрозуміла цей сайт і на такі теми тут не спілкуються
Сначала по её прогнозами 16 января было наступление, потом 16 февраля, интересно уже перенесла дату? Мне в тик токе попадалось её видео, потом тут тему читала, зашла посмотреть что за бред там в ТГ, а то девочки приносили скрин, там просто набор слов...Мне понравилось про китайцев в трусиках или шортиках, там они тоже наступать куда-то будут
Inna_ya_krasivaya• 20 февраля 2024
Пристегиваем ремни! Предвыборная программа узкого карлика стартовала
Боты, проплачненные митинги, срочные завоевания, и боты с пропагандой
Ответ дляАля0001
Автор, мой Вам совет: ну не верьте в эту ерунду! Ну какой век на дворе? Вроде образованные люди. Какие основания верить всем этим ведуньям или как их там? Какие? Сядьте трезво подумайте. Это их заработок на таких наивных людях.