23 февраля в 19:16

У Маріуполі після ресторану подохли насмерть москвічі від мишьяка

10 хороших новин на 22 лютого

👉🏻Непереможна українська армія розколошматила сім росіянських винищувачів за сім днів. Ну і «Кунікова» потопила, і розколошматила коштовну РЛС-ку «Каста-2Е2»
русня наполягає, що це був френдлі фаєр. Так, в усіх семи випадках. Тобто їм простіше визнати, що вони йо дебіли, ніж те, що їх як шмаркачів тягає українська армія.
Богомольний кремлівський дід заради порятунку решти повітряного флоту ереф від рукожопої російської ППО надіслав літунам ікону «Спас нерукотворний». Врятувати вона їх має приблизно так же, як ікона з Ушаковим Чорноморський флот. Ну тобто вціліє після удару по штабу тільки вона😂

👉🏻 Хоча ви знаєте, коли дивишся новини про два останні прильоти на полігони росіянців таки починає здаватися, що вони правда аж настільки тупі. Спершу у Трудівському, в районі Волновахи, прилетіло під час шикування трьох рот, що чекали на командира. Так шо команду «сміррна» всі три роти виконали вже лежачі, у срамних не православних позах.
Вдруге, з різницею у день, така ж дискотека сталася біля Подо-Калинівки на лівому березі Херсонщини. За підсумками двох інцидентів – близько 130 лаптів, загинувших у прямому сенсі на рівному місці посеред поля

👉🏻Велика Британія шле нам дуже гарний підгончик - 200 протитанкових ракет Brimstone.
ЄС виділив нам €75 млн на гуманітарну допомогу.

👉🏻 На Херсоншині бухий єфрейтор перетворив командира танкового батальйону підполковника Клюкіна і ще трьох росіян на нормальних росіян.
А каральна севастопольська медицина таки добила пораненого у боях куйпомизашо командувача 18-ю армією Магомедалі Магомеджанова. Такая бляха важка потеря, хоч гопак танцюй

👉🏻 У Маріуполі після вживання їжі та напоїв з ресторану подохли насмерть шестеро дорогих гостей із Москви, у тому числі – чотири єдінороса.
У харчах згодом виявили миш´як. Кур´єр, який привіз замовлення, зник безслідно. Мимоволі згадується анекдот про щурячу отруту і красиву українську мову, да?

👉🏻Наша постійна рубрика «горящая росія». На Курщині сталася сильна пожежа на нафтобазі. Перед цим туди прилетів недопалок із Києва.
В Алтайському краї бавовна на оборонному підприємстві . Мер міста заявив, що «хлопок» – частина робочого процесу, а хто його не пережив – просто не патріот.
У Москві згоріла будівля для проведення заходів «Известия Hall». «Известия Hall – велкам ту Hеll», вибачте за цей банальний каламбур, я не втрималась.

👉🏻 З росії звалив останній європейський виробник автомобілів Daimler Truck. Так шо аліна кабаєва тепер усім камазівським планам модернізувати виробництво. Але в РПЦ ще багато дуже чудотворних ікон😂

👉🏻 Лаврова знову обісця.и у польоті. В аеропорту Ріо його літаку відмовили у заправці. Ну тобто президент Бразилії може скільки завгодно мимрити, що не все так однозначно, але санкції є санкції. Тож довелося грусній лошаді пересаджуватися у літак бразильського міністра і летіти як попутнику. І це дружня росії країна, людоньки, що коїться

👉🏻 Перша країна ЄС заборонила імпорт російської та білоруської сільськогосподарської продукції. Латвія, мої ж ви солодкі булочки!

👉🏻 Мурз застрелився. Це був такий росіянський воєнкор, ідейний сепар. Мало того, що воював, так іще й закривав великі збори для армії мародерів і гвалтівників. Що смішно – зажмурили його не ми, а Соловйов зі своєю тусовкою за те, що той написав, якою ціною далася росіянам Авдіївка. Пост цей наказали стерти, інакше підрозділу Мурза буде куй без солі, а не снаряди.
Решта воєнкорів після цього надулися ропухами і пішли у внутрішню еміграцію, від чого нам ні гаряче – ні холодно, бо цю сусідню так би мовити страну вже ніякими правдами про втрати не проймеш. У них там і так культ смерті. Причому – їхньої смерті, там скоро взагалі заборонять слово «майбутнє» за екстремізм і дезінформацію про російську армію. І це єдине, у чому ми їм можемо підіграти
11 44 1 5
inresta 23 февраля в 19:19
1
Удалено администрацией...
Nat-li 23 февраля в 19:21
2
Ответ дляinresta
Удалено администрацией...
Удалено администрацией...
inresta 23 февраля в 19:23
3
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
своїх - це кого ?
2 3 3
gejly 23 февраля в 19:25
4
А про а 50 почему скромничаете?
1 6 3
автор forumchanka 23 февраля в 19:27
5
Ответ дляgejly
А про а 50 почему скромничаете?
2
Filomena 23 февраля в 19:29
6
Ответ дляgejly
А про а 50 почему скромничаете?
Кого чи чого?
НеллаСимпсон 23 февраля в 19:30
7
Ответ дляgejly
А про а 50 почему скромничаете?
ага, вроде сами же сбили)) идиоты
4
Filomena 23 февраля в 19:30
8
Знайшла)
Inna_ya_krasivaya 23 февраля в 19:31
9
Ответ дляНеллаСимпсон
ага, вроде сами же сбили)) идиоты
Удалено администрацией...
Icosmo 23 февраля в 19:31
10
Ответ дляFilomena
Кого чи чого?
Радіолокаційний літак
1
автор forumchanka 23 февраля в 19:31
11
Удалено администрацией...
автор forumchanka 23 февраля в 19:36
12
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Удалено администрацией...
спасу.а секте’надо дагаваривацца’нужно оставить свое имущество в Украине и на пмж в чеченский аул или в бурятский городишко.желательно со своими дочками-подростками.
3 12
owl62 23 февраля в 20:21
13
Підполковника клюкіна і капітана (забула як його) клюкнули ще в листопаді. Чи це інший? А про навального? І про арешти тих, хто приніс квіточки до поминального каменю
Ирина-bbd0 23 февраля в 21:05
14
Эх-х-хорошо у вас на Украине!
- Дякуємо.
- Нет, в самом деле. Вы даже сами не подозреваете, насколько замечательная у вас страна.
- Приємно чути.
- Какая кухня! Борщ, вареники, и вот это, что я ем сейчас, как называется?
- Налисники.
- Как?
- Налисники.
- ’Налисники’? Потрясающе просто. Звучит как секс!
- Смачного.
- А женщины! Я вот когда иду по улице, просто иду - банально фланирую, так сказать, то постоянно ловлю себя на мысли, что бесконечно влюбляюсь, понимаете...
- Так.
- Прям на ходу, верите? Как мальчишка! Так бы и жил здесь.
- А ось це зайве.
- Что?
- Нічого-ничого.
- Вот видите, не понял. А казалось бы, родственные языки... Да что там языки - культура одна, история! Но кухня просто божественная, невероятная кухня. Вот как называется то, что я сейчас ем?
- Щуряча отрута.
- Как-как?
- Щуряча отрута.
- ’Отрута’?
- Так.
- Замечательно просто. Роскошная фонетика!
- Смачного.
7
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Ще з цiкавого

Популярные вопросы!

ещё

Сейчас читают!