Накладні мюслі• 23 февраля 2024

Это мне капец

Или можно вылечить ?
Анализ здала отрицательный
Ухахайкина• 23 февраля 2024
А доктор шо каже?
Перша леді колгоспу• 23 февраля 2024
Це старе обстеження? Лист на згинах весь затертий.
Топтунша• 23 февраля 2024
Я з таким живу вже років 15. Може й довше, 15 років тому діагностували.
Кукарикуууууу• 23 февраля 2024
Напишите что там
Забула що?• 23 февраля 2024
Авторе, ви знайшли дідову медкарту з 2000 років? Виглядає як з якогось архіва
Грибной_Дождик• 23 февраля 2024
А що там? Можна словами?
Чорнобаївка• 23 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
А що там? Можна словами?
АН на хелікобактор треба здати, грижа, рефлюкс
Xвостокрутелка• 23 февраля 2024
антидипрессанты попейте и все будет ок, гелибактер им ..
ПлюшкамиБалуюсь• 23 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Думаю автор вижила
автор Накладні мюслі • 24 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
как Ви себя чувствуете просто у меня периодически изжога,давит в грудной клетке в горле ощущение как еда стоит ,даже бывает воду утром выпью стоит ком в горле ,еще давит желудок ( тяжесть)
автор Накладні мюслі • 24 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
нет это моя мне 47
автор Накладні мюслі • 24 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
ноябре 2022 года сейчас нужно делать повторно
Топтунша• 24 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ну я звикла до цього стану. Страшно було, коли не розуміла, що діється. Прокидалась серед ночі від сильного болю, який стискав горло, стравохід, шлунок. Боліло так, що не могла дихати. І ці нічні спазми були досить регулярними. Почали обстеження, виявили те ж саме, що і у вас. Призначили якесь лікування, я вже не пам´ятаю яке. Але для себе я вивела формулу, яка полегшує стан: здорове харчування+останній прийом їжі не пізніше 6 вечора ( і це має бути легка вечеря)+трохи піднятий матрас або високі подушки. Після того, як я почала дотримуватись цих правил, напади значно зменшились. Трапляються іноді, але набагато рідше. Крім того, біля ліжка на ніч завжди стоїть термос із теплою водою, кілька ковтків знімають спазм, якщо він таки трапляється.
автор Накладні мюслі • 24 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Спасибо