Накладні мюслі• 23 февраля 2024
Это мне капец
Или можно вылечить ?
Анализ здала отрицательный
Забула що?• 23 февраля 2024
Авторе, ви знайшли дідову медкарту з 2000 років? Виглядає як з якогось архіва

Чорнобаївка• 23 февраля 2024
Ответ дляГрибной_Дождик
А що там? Можна словами?
АН на хелікобактор треба здати, грижа, рефлюкс
ПлюшкамиБалуюсь• 23 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
Це старе обстеження? Лист на згинах весь затертий.
Думаю автор вижила

Накладні мюслі
• 24 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Я з таким живу вже років 15. Може й довше, 15 років тому діагностували.
как Ви себя чувствуете просто у меня периодически изжога,давит в грудной клетке в горле ощущение как еда стоит ,даже бывает воду утром выпью стоит ком в горле ,еще давит желудок ( тяжесть)
Накладні мюслі
• 24 февраля 2024
Ответ дляЗабула що?
нет это моя мне 47
Накладні мюслі
• 24 февраля 2024
Ответ дляПерша леді колгоспу
ноябре 2022 года сейчас нужно делать повторно
Топтунша• 24 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Ну я звикла до цього стану. Страшно було, коли не розуміла, що діється. Прокидалась серед ночі від сильного болю, який стискав горло, стравохід, шлунок. Боліло так, що не могла дихати. І ці нічні спазми були досить регулярними. Почали обстеження, виявили те ж саме, що і у вас. Призначили якесь лікування, я вже не пам´ятаю яке. Але для себе я вивела формулу, яка полегшує стан: здорове харчування+останній прийом їжі не пізніше 6 вечора ( і це має бути легка вечеря)+трохи піднятий матрас або високі подушки. Після того, як я почала дотримуватись цих правил, напади значно зменшились. Трапляються іноді, але набагато рідше. Крім того, біля ліжка на ніч завжди стоїть термос із теплою водою, кілька ковтків знімають спазм, якщо він таки трапляється.
Накладні мюслі
• 24 февраля 2024
Ответ дляТоптунша
Спасибо