Результат:
вже голосів:
45 (70.31%)
Краще кошти на армію
19 (29.69%)
Правильно
Natal_ka91• 24 февраля 2024
Вчора обговорювали
Не розумію тоді суті донатів на дрони і т.д. якщо гроші ж на це є
Чашечка кофе• 24 февраля 2024
Так ці гроші і були у фонді утримання доріг, але їх не використали і зараз переправили на іншу дорожню програму
Я не Сірожа• 24 февраля 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3492120
Наче всі вже висловились, нє?
Я не Сірожа• 24 февраля 2024
Продублюю свою відповідь у вчорашній темі:
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Якщо ремонт дороги врятує життя або кінцівку когось з воїнів, бо по нормальній дорозі його встигнуть довезти в операційну, чи якщо мобільним групам буде легше їздити збивати мопеди по відремонтованій дорозі - то однозначно воно того варте.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Ответ дляЯ не Сірожа
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Если б на дорогах ещё не отмывали бабло
Ответ дляЯ не Сірожа
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Якщо,не буде дронів та іншого необхідного для фронту - кінцівок теж не буде.Треба краще забезпечувати свою армію
Ответ дляЯ не Сірожа
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Ремонт дорог в время войны важен, как педикюр при инфаркте.
Dixi
Чашечка кофе• 24 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Стабільність.
Якщо,ми виділим гроші на армію,то не зможем продовжувати будувати дороги.
1. Дорога - це логістика. Піхота виграє битви, логістика виграє війни - цитата одного американського генерала
2. Ці гроші могли виділити ще раніше партнери і саме на утримання доріг, тому за них не можна купити дрони і тд. Богроші від партнерів можна використовувати саме туди, куди їх виділили. Якщо цього не притримуватися, то з наступними програмами будуть проблеми.
Ответ дляЯ не Сірожа
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Абсолютно согласна.
Помню как в начале вторжения целая куча машин ехала. И хорошо, что перед этим сделали дорогу. Это облегчило очень движение.
Ответ дляЧашечка кофе
Ви впевнені, що у війні можна перемогти, неухильно дотримуючись чужих правил?
Ответ дляРеверанс
Це перше питання.
Перед війною заблокували 50 мл на ЗСУ,а для будівництва доріг гроші знайшлися.
Ви бачили в якому стані ті дороги?
Не буде перемоги,то можна безкінечно дороги ремонтувати.Після кожного прильоту
Ви бачили в якому стані ті дороги?
Так Вы его задайте тогда. А так Вам отвечают на поставленный вопрос. Что непонятно.
Другой этт не второй 😂
Я не Сірожа• 24 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
Одне іншому не заважає.
Дрони потрібні, дороги потрібні.
В нас на Миколаївщині після боїв і окупації були зруйновані і мости, і дороги в бік Херсона. Зараз відновили, і слава Богу, бо ще раз повторю - це логістика, це їжа, це вода, це чиїсь збережені життя та здоров´я.
Якщо бабло на велодоріжки в Києві чи Франківську - то нахер таке зараз треба, на дороги та мости Херсонщини, Запоріжжя, Харківщини, Сумщини, Миколаївщини, Дніпропетровщини - то це потрібно не менше, ніж дрони.
Дрони потрібні, дороги потрібні.
Чашечка кофе• 24 февраля 2024
Ответ дляJimson
Якщо їх не притримуватися, то тоді можна залишитися без інших програм підтримки
Якщо програма фінансової підтримки для дорожньої інфраструктури - гроші ідуть на дороги, для підтримки енергетики - на енергетику, медицини - на медицину.
Ответ дляЯ не Сірожа
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
Дороги - це логістика.
Особливо в прифронтових.
..’’Яка різниця, як називається вулиця, якщо вона добре освітлена і заасфальтована..’ ?’.....
----
В Авдіїіці рашики галопом перейменували вулиці, до декомунізаційних назв.
----
Anonimka ya• 24 февраля 2024
Ответ дляРеверанс
В нас цілі міста стирають на попіл і лишаються тільки їх назви,яка може бути перемога,якщо кошти не на ЗСУ ,а знов на дороги?
Не розумію
Так тому і не розумієте, що не знаєте як це працює.
В нас своїх грошей дуже мало.
Ті кошти, що дають інші країни, як правило цільові. А багато країн не хотять давати кошти на зброю , щоб уникнути суперечок з рашою і дають на відбудову та відновлення інфраструктури . Тому в городах то парки роблять, то дороги . Хоча дороги якраз дуже потрібні, бо техніка їх розбиває .
В нас своїх грошей дуже мало.
Ответ дляAnonimka ya
В нас своїх грошей дуже мало.
інфраструктура? ОК!
Бомбосховищ багато у нас набудували?
Ответ дляGipo-po
Государство выделило деньги на расширение рошен? Или о чём речь?
порошенко за войну обагатился и расширяется.построил завод сладких орешков на 1700кв метров.политик олигарх.очильник европейская солидарность.депутат.или они воруют или мы стали торьы покупать по 700гривен что б слиплось и именно орешков нам сейчас не хватает в этой жизни
Anastasiya-f052• 24 февраля 2024
Ответ дляЧашечка кофе
От тільки все одно всі вони йдуть до кишень політиків.