Жена сантехника• 25 февраля 2024
Продавець відмовляється приймати покупку назад. Розсудіть хто правий
Зайшла у магазин купити весняну куртку. Мені порадили одну модель , хвалили, що сидить шикарно і все таке. Зовні вона мені дуже сподобалась і дійсно мені йшла, тож тут не обманули.
Єдине, на що я звернула увагу - куртка дуже тоненька. Не вітрівка, але утеплювач дуже тонко покладений. Мене завірили, що все ок - вона тонка, але добре гріє.
Окей, я купила, вона одразу здерла етикетку.
Вийшла надвір - мені в ній просто нереально холодно. От сиджу і ніби без куртки. Зараз сиджу в кафе надворі і якби не кава - задубла б.
Пішла в магазин , просила повернути одразу ж, як зрозуміла, що в ній холодно. Відповідь ‚вона без етикетки (хоча здерла вона) і вона продавалась по розпродажу. Речі, які були на розпродажі не повертаються‘ . І крапка
Що я не робила і що не казала - їй пофіг
Розрадьте, хто винний: я - наївний лопух, чи нагла продавчиня?
2300 у смітник..
Результат:
вже голосів:
118 (76.62%)
Ти - лопух
36 (23.38%)
Винна вона
Последний вагон• 25 февраля 2024
Если вам понравилась и села , почему на теплую погоду оставить не хотите ?
Все возможно• 25 февраля 2024
Якщо браку немає, то повертаються речі що не були у вжитку. А ви її вже вигулялитак що правий продавець
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Она не имела права трогать этикетку
Я просто одразу в ній і пішла
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляПоследний вагон
А зараз мені ходити в шубі?
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Я просто одразу в ній і пішла
Будете знати, що так робити не треба, як і дозволяти комусь зривати етикетку
Все возможно• 25 февраля 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Она не имела права трогать этикетку
Так якщо автор надягала куртку і в ній пішла?
Атятя_тётя• 25 февраля 2024
Ну якщо були сумніви чому відразу зняли бірку? Уже відразу після цього треба було розвернутися і піти з того магазину.
Нажаль якщо не має відео де продавець знімає бірку то ви нічого не доведете. І тому ви нажаль лох
Кнопус• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Я просто одразу в ній і пішла
Тоді які претензії до продавця? Я так розумію тому й етикетка була відірвана, бо ви збиралися в ній піти. Я ще ні разу не бачила, щоб продавці так самі відривали.
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ну камери то є, але ви впевнені, що власниця магазину (якщо це не вона) прям горітиме бажанням повернути гроші?))
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
А навіть якщо є. Автор пішла в тій куртці, факт використання очевидний
Бабця в мештах• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ погнала
Так з этиккткою ходили? Вона в ній пішла
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ погнала
Але бірка була всередині! Виривати її зовсім необов‘язково
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляБабця в мештах
Автор плутається в свідченнях
Атятя_тётя• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ну так якщо автор повернулася і вчинила скандал чому на місці не викликала поліцію? Вже поліції володар магазину довелося б точно пред´явити відео.
А якщо не має поліції то звичайно можна хитрувато робити.
Бабця в мештах• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Ви в ній вже гуляли, ну яке повернення?
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ погнала
Автор плутається в свідченнях
Це не автор путається в свідченнях, це хтось не вміє читати
Все возможно• 25 февраля 2024
Автор, не засмучуйтесь. Попереду ще 3 місяці весни. А зараз походите в тому в чому прийшли в магазин
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Автор, все одно вы носили куртку. Хоч є бірка, хоч ні
220В• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Я просто одразу в ній і пішла
Так ще ж не весна, автор.
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляВсе возможно
Дякую
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Бабця в мештах• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Дякую
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Потрібно було дивитись,що купуєте
Все возможно• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Дякую
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Куртка крута, я не шкодую
Але якби була потовще…
Якби була потовще, в квітні жарко б було
Я_и_моя_собака• 25 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
На відео видно, що куртка бу, бо авторша теми в ній пішла на вулицю . Питання бірки стає несуттєвим.
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ось як автор й робить
Атятя_тётя• 25 февраля 2024
Ответ дляЯ погнала
Насправді як би бірка була не здерта то продавцю довелося б точно повертати гроші і забирати куртку.
А якщо ні то ні.
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Не викликала поліцію, бо я цим містом проїздом, приїхала до батьків
Потяг через півгодини
Йосип_молодий• 25 февраля 2024
Вы сама виновата. Вернуть можно новую вещь, никак не б/у. Вы ж наверное сказали, что пойдете в ней, вот продавец и сняла для Вас этикетку.
Жена сантехника
• 25 февраля 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Не смішіть мої капці
Та бірка була всередині, і нікому не заважала
Вона її здерла бо я запитувала чи можна ‚раптом що‘ повернути?
Я погнала• 25 февраля 2024
Ответ дляЖена сантехника
Вмію. Ушла в куртці, продавчиня мала лишити бірку, бо ви збиралися вернути її як нову, не ношену