MadamEllen• 27 февраля 2024

Допоможіть у дослідженні. Шукаю тих, хто донатить на ЗСУ

Усім привіт! Мене звати Олена і я проводжу дослідження про те як українці донатять. Якщо ви донатите - пропоную долучитися до дослідження і поділитися своїм досвідом. Ця інформація допоможе у створенні нової платформи для донатерів і волонтерів, щоб швидше й ефективніше допомагати усім, кому потрібна допомога.
Заповнення анкети займає 2-3 хвилини. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeF84PUS7...
T_Sp• 27 февраля 2024
Нема варіанта «сімʼя військових, одягаю-взуваю-забезпечую свого»
Allbina• 27 февраля 2024
Судячи з анкети це скринінг на глибинки, чи фокус-групи?
TaFo• 28 февраля 2024
вы хотите в один базок загнать людей, которые донатят? чтобы что? какую цель вы преследуете?
я доначу. целевым. и у меня нет потребности поискать, а где ж еще нужны деньги . навеиное, так каждый.
ellllena.ua• 28 февраля 2024
Аваков уже составлял списки. Очередная подстава.
автор MadamEllen • 28 февраля 2024
Ответ дляAllbina
Вітаю вас, ви праві, це скрінер на глибинні інтерв´ю
автор MadamEllen • 28 февраля 2024
Ответ дляTaFo
Я не збираю жодні персональні данні. Моя ціль знайти людей, що регулярно донатять і поговорити з ними про те, як вони це роблять, де знаходять та як обирають збори на які донатять. Зібрана інформація допоможе у пошуках нових шляхів залучення більшої кількості людей до донатерства.
автор MadamEllen • 28 февраля 2024
Ответ дляT_Sp
Дякую вам за слушне зауваження. Анкета скоріше націлена на донатерів, що не є близькими родичами захисників.
Yamarisha• 28 февраля 2024
Ви думаете люди за два года без вас не знают как и куда донатить?
автор MadamEllen • 28 февраля 2024
Ответ дляYamarisha
Моє дослідження не про те, щоб кому щось вказувати, а про те щоб знайти шляхи залучення більшої кількості людей до донатерства.
Yamarisha• 28 февраля 2024
Ответ дляMadamEllen
Краще шукайте шляхи впливу на владу, щоб гроші не в кармани клади, більше толку буде.
marina ko• 28 февраля 2024
Донатила тим кому довіряю.
Зараз в приорітеті - член сім´ї. Їм постійно щось потрібно.
Так що є куди донатити.
Я в шоці від того скільки вони своїх грошей на все витрачають...

Згодна з попереднім коментом,- треба шукати шляхи впливу на владу, щоб більше забезпечення було і більше допомоги.
Nataliia• 28 февраля 2024
Доначу тем кого знаю. Мужу девочки с которой на площадке гуляем, тренеру по каратэ моего сына, брату мужа, сыну сотрудницы ..... Я не ищу где бы ещё потратить деньги и задонатить, я решаю без чего смогу обойтись на этой неделе и отдаю деньги тем в ком уверена