Та_все_ок_будет• 28 февраля в 19:15
Як ти тримаєте свій рефлюкс у ремісії?
Що вам допомагає? Які правила?
Та_все_ок_будет
• 28 февраля в 19:17
Ответ дляМельничукОля
Головне не нервувати, та дієта!
Що вам допомагає не нервувати? Яка саме дієта?
Полтавська галушка• 28 февраля в 19:48
Ніяких дієт, лікарка сказала можна все, але в міру і не наїдатись ’від пуза’, сказала що це не лікується. Урсис/Урсомакс кожен день по 250 мг, іноді 500 і загалом нічого не турбує) Раніше по вечорам часто болів шлунок,бувало 🤮 жовчю. Але я вимушена приймати ще ліки від більш серйозніших проблем по неврології, а вони подразнюють шлунок ((
Ендоскопіст сказав у більшості загострення весною і осінню. Раніше я думала що це стосується лиш псих.хворих