Мама фіфті цента• 29 февраля 2024
Як придбати оземпік
Поділіться будь-ласка, де, за яких умов можна купити, яка ціна. Дякую.
Мама фіфті цента
• 29 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
В аптеках немає?
Я не в Україні, планую скоро поїхати, то вирішила поцікавитися чи є там і за яких умов продають, чи потрібен рецепт. Може хто з форуму купував.
Мама фіфті цента
• 29 февраля 2024
Іще чула, що та сама компанія розробила інший препарат Wegovy , чи є в Україні, чи хтось купував?
СамавиховуюКота• 29 февраля 2024
Не видела его в Украине, только привозной. Получите рецепт и купите за границей вдвое дешевле и без проблем
Неначасі• 29 февраля 2024
Если у вас 10 лишних кг - сами худеть.
А если вес большой 100+, то лучше бариатрическую операцию
Оземпик при паре лишних кг или при большом количестве... такая дурня и кошельку и здоров
фан L.O.S.T.• 29 февраля 2024
Помешались все на нем…. Контрабас возчт и продают, не переживайте, купите без рецепта
Мама фіфті цента
• 29 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Де?
Липка-прилипка• 29 февраля 2024
Что только не прочтешь. Автор, а вы понимаете, что это одно вы поправите и другое покалечите?
Мама фіфті цента
• 29 февраля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Я не про це питала, з усією повагою.
Помилуйте мадам• 29 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
Стрёмно покупать у неизвестных продавцов. Большая вероятность подделки. Не хочется за 12 тысяч получить физраствор. Для меня это большая сумма,которую надо копить
ДлинноНожка• 29 февраля 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Я не про це питала, з усією повагою.
В Україні великий ринок контрабанди.
Можна купити багато препаратів, зрозуміло, що рецепт не потрібен.
Це не оплати, проблем не має бути
фан L.O.S.T.• 01 марта 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Де?
Куча групп, ищите, многие врачи тоже в теме 😢