БлинчикБезСметанки• 29 февраля 2024
Заспокійте будьласка
Дівчата допоможіть я сама по собі тривожна дуже тривожність зашкалює,страх зійти з розуму та втратити контроль,розумію що це невроз на фоні тривалого стресу
Натрапила на якусь психологиню в тіктоці вела прямий ефір,говорила задавати питання я їй задала питання(чи можна зійти з розуму від нав´язливих думок і страху зійти з розуму)
Вона відповіла так
Якщо чесно це якась дівчина не дуже була схожа на психолога
Прошу вашої підтримки бо ці її слова почали тривожити ще більше
Вона відповіла так
КапитанльнаЯ• 29 февраля 2024
Сходите к специалисту в реальности. Если вам самонакрут портит жизнь, то может какие-то колеса помогут.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 29 февраля 2024
может у нее диплома нет, к тому же Невзоров не считает психологию наукой. Это же не психиатрия. Психиатр знает анатомию и физиологию человека.
БлинчикБезСметанки
• 29 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Колес я ще більше боюсь😅
Color never seen before• 29 февраля 2024
Ипохондрическое расстройство - это обеспокоенность и страх наличия серьезной болезни или возможности ей заболеть.
КапитанльнаЯ• 29 февраля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Колес я ще більше боюсь😅
Я хз что вы хотите услышать. От паранойи реально чекнуться.
Кучерявочка• 29 февраля 2024
Немає діагнозу «зійти з розуму» і жоден професіонал такими поняттями не оперує, а тим більше не ставить діагнозів без консультації. Будь ласка, зайспокойтеся, подихайте, і йдіть прям от зараз шукати спеціаліста для консультації.
Анонім Секретар• 29 февраля 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Колес я ще більше боюсь😅
Да вы всего боитесь. Какая разница теперь, колёс бояться или сдвиг по фазе получить.
Наивная Хо• 29 февраля 2024
Ну разве что психическое расстройство может быть и оно излечимо, это расстройство, ни как не может привести Вас к схождению с ума. Всё зависит от Вас, а не от какой-то там девочки, которая Вам об этом сказала.
Поэтому выкиньте плохие мысли из головы и старайтесь взять себя в руки.
когдадеЦкие• 29 февраля 2024
Ви ж не планує на стрімах вирішити свої психологічні проблеми?
Якщо у Вас є ціллю допомогти собі, то йдіть до хорошого психотерапевта, якщо немає можливості, заходьте в ютуб і шукайте відео як вирішити Вашу проблему, бажано у психотерапевта з освітою.
Ответ длякогдадеЦкие
Іпохондрія то до психіатра
Диверсификация• 29 февраля 2024
Може проблеми з гормонами? Я випадково на УЗД взнала що щитовидна залоза не ок, пішла на аналізи і отримала відповіді на питання щодо свого психоемоційного стану. Вам би теж не завадило 🤔
БлинчикБезСметанки
• 01 марта 2024
Ответ дляfialka123
О блин, нашли кому доверять - тик-ток
Вы серьезно?
Лучше сами себе подумайте, чего вы боитесь, какой будет сценарий развития, если это произойдет? Навязчивые мысли по поводу чего?
Вы серьезно?
Попасть в психбольницу
Кофе в лобби• 01 марта 2024
зараз багато людей в стресі і мають проблеми. Гуляєио з дітьми з психологом - каже, що просто капець як багато людей потребують допомоги. Сходіть до спеціаліста. Не бійтесь звернутись по допомогу. Психолог, психіатр, можливо невролог.
Метелики на душі• 01 марта 2024
Психолог , невролог. Назначат лечение.
Тик ток спецы вам не очень помогут.
При сильной тревоге - дышите 4× 4 ( в секундах) , минут 5 и зажимайте пальцем впадину под носом сильно , раз 5 по 30 секунд. Это чтоб немного успокоится, но это не лечение.
Тик ток спецы вам не очень помогут.
Застряла• 01 марта 2024
Я була в психіатра через свою тривожність і він якраз сказав, що тривожні люди не входять в зону ризику стати психічно хворими. Пояснив навіть чому, але в мене тоді в голові як наче туман був і я не можу переказати точно його слова.
Я гадаю, що ми з вами вже є зі своїм окремим психічним діагнозом - невроз. Працювати треба саме з цією проблемою. В мене зараз так би мовити ремісія і я сподіваюся, що ви теж вийдете зі свого важкого стану.