Мафиозная• 04 марта 2024
Так пишуть, бо річ погано сидить на тілі?
На фото ну дуже гарна річ!
Мафиозная
• 04 марта 2024
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Для мене це фактор за яким я не куплю річ. Бо декілька разів отак купувала, а приїжджало таке неподобство китайське. І зазвичай нема повернення в таких продавців, тільки обмін за власний кошт на інше китайське неподобство. Благо магазинів одягу зараз багато, завжди можна знайти щось в конкурентів.
Згодна з вами, але коли річ дуже сподобалась, виникають такі сумніви)
Сито для думок• 04 марта 2024
Я якось чоловічі черевики 46 розміру на собі фоткала, просили хоч так сфотографувати якщо нема на кому.
Купили)))
Не обижаюсь• 05 марта 2024
Так пишут, потому что уже встречались с дебилами, которые требуют фото на теле.