Первоклашка Я• 05 марта 2024
Островок безопасности на дороге. Можно ли пересекать автомобилю?
Островок безопасности для пешеходов на дороге. На фото он показан.
Ситуация: вы едете, на островке никого нет, можно ли пересекать хоть часть этого островка (вы едете прямо по своей полосе, без лишних маневров - и тут островок)?
Уточню: ямок, препятствий нет.
P.S. ответ я знаю, голос свой поставила, не нужно меня направлять учиться. Проверим ваши знания 🙂
Уточню: ямок, препятствий нет.
Результат:
вже голосів:
33 (78.57%)
Нельзя
9 (21.43%)
Можно
ТаЕщеОптимистка• 05 марта 2024
Тупа тема(( Ясно - хочеш вбити машину - їзжай по ямах, бордюрах, газуй...Тільки не збивай людей! Крім тоого, зараз багато камер....Дещо можуть дозволити собі таксі (є нюанси)
Що до картинки: Є головне правило: пішохід війшов на перехід - зупинись, а не маневруй!
Первоклашка Я
• 05 марта 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Дякую!
Це, та ще дизлайки- показують марність моїх тем.
Щож- висновок зробила, ’тупих’ тем більше від мене не буде.
При чому тут ямки та пішоходи? Чи читати не вмієте? Немає ямок, немає пішоходів.
Первоклашка Я
• 05 марта 2024
Ответ дляНадежда наш компас
Ви знаєте, це питання на кшталт ’чи треба показувати лівий поворот при заїзді на круговий рух, якщо тобі не треба перший з´їзд ’. Хоча це необов´язково, це зручно і логічно, тому майже всі показують. Але за вашою логікою, мабуть, це неправильно.
Яка в мене логіка? Звідки ви знаєте?
Треба робити по правилам.
Де в правилах щодо виїзду на круговий рух?
А ось по острову безпеки там є. В декількох містах.
По темі: порушення - це коли ти перетинаєш будь яку лінію остовка безпеки навіть без пішохода (умови: немає ямок, перешкод тощо, ч це писала). Бо це відноситься до розмітки дороги (перетин суцвльної лінії) і за це штраф.
Гарного дня.
Достатньо з мене.
Треба робити по правилам.
Гарного дня.
Достатньо з мене.