Пусин Кукин• 05 марта 2024
Коклюш срочно
Девочки, на 6 день от начала заболевания, какой анализ нужно сдавать, чтоб исключить( підтвердить) коклюш ? Пцр, лжМ лжЖ?
Кукусикиииииии• 05 марта 2024
Кровь на антитела М и G. Если подтвердится-пейте антибиотик(тот же суммамед),поможет избежать или уменьшить приступы
Маю рацію• 05 марта 2024
Ответ дляКукусикиииииии
G ще може не бути антитіл.
А можуть бути.
Але ще нюанс - як швидко буде результат.
Вже через день-два без антибіотиків можуть початися приступи, і тоді вже пізно буде пити ..
Автор, який вік дитини?
А можуть бути.
Автор, який вік дитини?
Кукусикиииииии• 05 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
G ще може не бути антитіл.
А можуть бути.
Автор, який вік дитини?
А можуть бути.
Автор, який вік дитини?
Не,не поздно. Мы месяц искали диагноз, уже и кровоизлияние в глаз пошло от кашля(((( Первый анализ на коклюш в гос клинике был отрицательный, потом нам сказали что в гос никогда не поставят положительный. Нужно сразу в частной лаборатории делать
Маю рацію• 05 марта 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Так через місяць вже повно антитіл G, зовсім інша ситуація.
Автор про 6 день питає.
Звичайно, діагноз кашлюк ніколи у картку не запишуть.
Сіяти його немає сенсу, довго чекати і результати можуть бути неточними.
Тільки кров, і тільки у приватній лабораторії, Ви повністю праві.
Автор про 6 день питає.
Пусин Кукин
• 05 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
G ще може не бути антитіл.
А можуть бути.
Автор, який вік дитини?
А можуть бути.
Автор, який вік дитини?
12 років
Маю рацію• 05 марта 2024
Ответ дляПусин Кукин
12 років
Для такого віку хвороба не страшна.
Навіть якщо це кашлюк, буде неприємно, і все.
Найпростіша ознака - це щодня кількість ’кахи-кахи’ збільшується приблизно вдвічі.
Температура може бути нормальна або 37 з невеликим хвостиком, нежить може бути легкий або зовсім не бути, а кашель перші днів 10 відчутно наростає.
Пусин Кукин
• 05 марта 2024
Ответ дляМаю рацію
Автор про 6 день питає.
Так вірно, я хочу зараз здати , а не чекати . Щоб для себе знати. Бо учора були у педіатра, вона прописала синекод, со словами, якщо він вам допоможе, то це точно кашлюк. Та сьогодні кашель набагато меньше, ніж учора. У першій половині взагалі не було. Незнаю, може він так протікати. Була температура 4 дні 37,5-38,5. Горло, потім кашель, сухий. Учора вночі вирвал після кашлю. Сьогодні начебто покраще.
Маю рацію• 05 марта 2024
Може бути і він.
Просто Синекод зменшує частоту приступів.
Антибіотик може допомогти, якщо дати у перші 5-7 днів, щоб не було приступів.
Синові призначали і антибіотик, і Синекод...