Тётя Хрюша• 07 марта 2024

Страва номер 1 української кухні

Що саме з української кухні ви готуєте практично щодня ?
ПП-шница• 07 марта 2024
Гречку, пшоно :)

Едимнаморе• 07 марта 2024
Чаще всего борщ. Но не каждый день. Вареники с вишней наверное лепила бы летом каждый день пока сезон, обожаю их)
Я супер-пупер• 07 марта 2024
Гречку обожаю последне время , яйцо 🥚 всмятку и салат это завтрак ну и борщ
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляПП-шница
Гречку, пшоно :)
У мене ці гарніри теж майже щодня. Гречка точно.
Психологічка• 07 марта 2024
Ничего. Мы же не в германии живём- где блюд раз, два и все
Я люблю разнообразие и украинская кухня мне его дает
Зам. зав. Анонима• 07 марта 2024
Каждый день? Ничего, наверное. Борщ раз два в месяц.
Видна міленіалка• 07 марта 2024
Найчастіше - печеню в горщиках
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Найчастіше - печеню в горщиках
Це щось нове для мене. Це м´ясо з овочами ?
ПоЗиТиВнАя• 07 марта 2024
Бутерброды точно каждый день.

Клин_Кляйн• 07 марта 2024
А почему гречка это украинское блюдо?
Его во всем сссре готовили.
Видна міленіалка• 07 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Російською - жаркое.
Варіантів маса, і з овочами, і з печерицями
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Это жаркое
СкрипяСердцем• 07 марта 2024
Сырники считается)?
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Это жаркое
Ясно, дякую
Це хороша ідея. Конкретно у мене останні пару місяців це холодець. Практично щодня маю. І ще пшоняний пиріг дуже часто.
Мальчижка• 07 марта 2024
Ну не прямо щодня,але дуже часто у нас на столі борщ.
А так страв дуже багато у нас, одні і ті ж не готуються,періодично готую все- голубці, вареники на пару з різними начинками( картопля,капуста,сир,вишні)( це те що часто)
Оно само купилось• 07 марта 2024
Получается, что ничего. Борщ, вареники -пару раз в месяц. Как-то ближе итальянская и средиземноморская кухня: овощи, морепродукты, паста.
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Ясно, дякую
Розкажіть про пшоняний пиріг, будь ласка. Оце вже точно для мене щось нове)
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
Сырники считается)?
О , так) це ж супер десерт. Один з самих улюблених у мене )) тільки що лінь ліпити та смажити.
Не будь КакСвета• 07 марта 2024
Налисники з сиром або з м´ясом

ЛЮБА• 07 марта 2024
Не каждый день , но часто- бограч ,банош , борщ , вареники с вишней ( летом ) и к ним подливку ( из измельченых вишен , сахара и крахмала ), сырники, блины .
Смешнюча• 07 марта 2024
Для мене то борщ. Готувати ні, але їсти в стані майже щодня.
І не набридає ж, скотиняка смачна!
мистерЛяпсус• 07 марта 2024
Я б їла борщ щодня, якби хто варив
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я колись вичитала, що у давній українській кухні пшоно взагалі було повсякденним і популярною була випічка з нього , а точні рецепти ніде не знайшла і тому переробила стандартний бабусин пиріг з пшеничним борошном на пшоняний.

Потрібен кисляк (десь 500 мл)
1-2 яйця (якщо велике, то 1)
пшоняне борошно (замішую на око, щоб була приблизно консистенція густої сметани )
сіль
неповна чайна ложка соди , яку погасити оцтом.

Заливаю тісто у силіконову форму, ставлю у духовку десь на 30-40 хвилин. Коли як, бо у мене газова піч і раз на раз не приходиться. Сірником перевіряю готовність. Перш ніж дістати з форми треба повністю охолодити.
Начиння готую з вершків і меду.
Його можна робити солодким, додавати горіхи, яблука. Це більш такий інтуїтивний рецепт.
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляСмешнюча
І не набридає ж, скотиняка смачна!
Так, взагалі не набридає. Ще ж можна купу варіацій готувати.
Жена брата Админа• 07 марта 2024
Борщ, банош, бограч роблю досить часто. Не те щоб кожен день, але раз на тиждень щось із цього у мене точно буває
Тантрический кекс• 07 марта 2024
З української хіба що борщ готую і не щодня. От ввечері зроблю гречку з морквою і качкою,не впевнена що це укр кухня,мені здається що я це взагалі вигадала, як плов з качкою і гречкою))
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляТантрический кекс
Цікава ідея!
Вмію заміряти найкраще• 07 марта 2024
Ответ дляТётя Хрюша

Потрібен кисляк (десь 500 мл)
1-2 яйця (якщо велике, то 1)
сіль

Начиння готую з вершків і меду.
Дякую! А пшоняну муку купуєте чи сама робите в кавомолці?
ПуГоФФка• 07 марта 2024
Ответ дляПсихологічка
Хах, в Германии норм такая нац кухня
автор Тётя Хрюша • 07 марта 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Купую в інтернеті. Думаю, що і самостійно можно змолоти.