Саджу все зарання• 07 марта 2024

Швеція в Нато

з 7 березня 2024 року "Швеція тепер є членом НАТО. Дякую всім союзникам за те, що вітали нас як 32-го члена", - йдеться в заяві.
Прем´єр уточнив, що країна тепер прагнутиме єдності, солідарності та розподілу тягаря і повністю дотримуватиметься цінностей Вашингтонського договору.
За словами глави уряду Швеції, йдеться про свободу, демократію, свободу особистості та верховенство закону.
Вступ Швеції до НАТО
2022 року після повномасштабного вторгнення Російської Федерації на територію України Швеція подала заявку на вступ до НАТО. Проти цього рішення виступили Туреччина та Угорщина. Пізніше після низки домовленостей Анкара все ж таки дала свою згоду.
Довгий час Угорщина залишалася останньою країною, яка не ратифікувала заявку, що була останньою перешкодою для Стокгольма.
26 лютого парламент Угорщини все ж таки ратифікував заявку Швеції на вступ до Альянсу, а вже 5 березня новообраний президент Тамаш Шуек підписав документ.
Пізніше Держдеп США повідомив, що Швеція офіційно приєдналася до Північноатлантичного альянсу сьогодні, 7 березня. Вона стала 32-м членом НАТО.
осень харашо• 07 марта 2024
А ми ні…
автор Саджу все зарання • 07 марта 2024
Ответ дляосень харашо
А ми ні…
Ага…
Мамин тріль• 07 марта 2024
За Швецію піднімаю келих білого вина.
автор Саджу все зарання • 07 марта 2024
Ответ дляосень харашо
А ми ні…
Я щось взагалі ʼв танкуʼ, хоча сама зараз в Швеції…
Пацелуйнитуда• 07 марта 2024
И шо? Ну будут теперь им платить взносы за красивое название
Ольга-f5e3• 07 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
Мы за вас очень рады!
автор Саджу все зарання • 07 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Мы за вас очень рады!
А чого ви язвите?
Элька-Карамелька• 07 марта 2024
нато так себе организация, как оказалось
автор Саджу все зарання • 07 марта 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Фігзна, вони всі на практиці мильною бульбашкою виявляються.
Элька-Карамелька• 07 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
во во , только заседают бесконечно и что-то там принимают то законы то санкции то бла бла бла а ничего сделать не могут в итоге,ничего не работает что они там делают
Моська-слон• 08 марта 2024
Ответ дляСаджу все зарання
І як там у вас?
автор Саджу все зарання • 08 марта 2024
Ответ дляМоська-слон
І як там у вас?
Красива країна. Дуже дружня до дітей. Шведи підтримують українців, це відчувається. Акліматизація важка- клімат ніби схожий з нашим, але холодніше, більш вітряно. Мало сонця. Ціни високі. З роботою як пощастить. Знання мови багато вирішує.