ПлакалаВАвто• 08 марта 2024
Интервальное голодание, какие риски?
Кто разбирается, подскажите, пожалуйста.
Роздратована шкіра• 08 марта 2024
Я так голодувала
Сунула з 70 до 56. Потім стала 75. Я серйозно. Але може тільки мій випадок таки
І дістала гастрит
ПП-шница• 08 марта 2024
риск при гастрите заиметь приступы и здорово повысить кислотность.проверено.потому что ходишь голодный
120-120-120 (не худею)• 08 марта 2024
Читати коменти разом з ніками анонімів у цій темі - це клас
ЗавЛабСнаб• 08 марта 2024
а смысл?
вам нужно подобрать питание, на котором вы сможете спокойно жить не набирая вес. а для похудения просто немного сократить калорийность.
Мааарковная• 08 марта 2024
Я сейчас сижу 18/6
Минус, когда нужно с утра работать в обществе ( не на удалёнке), все в 10- 11 начинают пить и перекусывать.
У меня же одно кофе утром и потом только водичка. Так вот на работе традиция 😂 tea time - отказаться нельзя, это ритуал - чай с молоком. А мне так не хочется нарушать интервальное этим молоком.
Завжди мало• 08 марта 2024
Як на мене не треба перевищувати графік 16/8.
Тут пишуть ходиш голодний? Коли?
Ну я в 18 поїла і в 10 ранку ось зараз п´ю каву.
Голодна я була аж останню годину. Чи це багато? Це не голод, а привичне відчуття прийому їжі. Якщо зайнятий справами, то і не помітиш.
Автор, я в 2021 році сиділа місяць зимою, їла все але по графіку. За місяць не схудла, може 1 кг і був. Але і не поправилась. В зимові місяці це для мене важливо.
Тоді якісь обставини мене змусили відмовитись, діти хворіли сильно, були малі. Не до графіків було.
Ось зб1 березня почала знов. Налаштована категорично до Паски точно.
За тиждень вже звикла. І дуже мотиває, коли є позаду вже витримані дні.
Додатково ще від алкоголю відмовилась. Вже не буде бокальчика вина по п´ятницям і суботам. Цукерки до кави ще не прибрала, було б ідеально.
Моя тітка за рік 29 кг скинула з великої ваги 110 кг. Продовжує далі. Звикла. Їсть все по графіку. Проблем зі здоров´ям не помітила, їй 45 р.
Удачі!
Тут пишуть ходиш голодний? Коли?
Удачі!
Несу добро людям• 08 марта 2024
Виникнення каменів в жовчному міхурі. Жовч у людини розходується тільки під час іжі. Якщо великий проміжок між прийомами їжі, як при ІГ, жовч застоюється та перетворюється на камені. Порушення відтоку жовчі - почитайте наслідки самі та прийміть рішення чи треба воно вам?
Я дієтами собі зробила повен міхур каменів, до сих пір ношу їх в собі. На операцію по видаленню не була готова. Думала, ну не болить воно- навіщо видаляти? А вчора прочитала статтю ендокринолога. Вона пише що окрім саме неприємностей з жовчним, цей застій жовчі впливає на метаболічний обмін, підвищує рівень глюкози крові сприяє виникненню цукрового діабету. І що видумаєте? Я 20 років ходжу з цими каменями і в мене такі дійсно виявили передіабет цього року((( Мабуть треба готуватися на операцію з видалення жовчного((( розгублена, бо дорого((
Завжди мало• 08 марта 2024
Ще, за тиждень візуально зменшився живіт. Вагів у мене немає. Але я десь 75 кг.
Ціль до літа 70 кг. Я ще ходжу 2 рази в тиждень в зал на бігову
Мааарковная• 08 марта 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Я так голодувала
І дістала гастрит
Надо было не есть все подряд.
Сама похудела на интервальном с 85 до 74, потом начала жрать тазиками. Вес около полугода держался - видимо ускорился обмен веществ. А потом вернулась инсулинорезистентность и вес конечно же вернулся назад до 85.
Мааарковная• 08 марта 2024
Ответ дляЗавжди мало
Тут пишуть ходиш голодний? Коли?
Удачі!
Тут пишуть ходиш голодний? Коли?
Удачі!
Ого даже конфеты позволяете ?
Когда я исключила сладкое, мучное, хлеб, макароны, рис, картошку. Сидела на овощах, молочке, мясе и рыбе + фрукты, пошли отвесы очень быстро.
А когда держишь интервальное, но ешь вышеуказанное - вес стоит. Ни грамма отвеса.
Котики-муркотики• 08 марта 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це вже не вперше всі помічають, нік відповідає темі.
Мааарковная• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
А какой у вас вес?
Котики-муркотики• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Для цього можна пити каву з кокосовою олією, вона не підіймає цукор. Гарячу воду натщесерце. Від цього виділяється жовч.
Кусачая Я• 08 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Да я пью такой кофе
Котики-муркотики• 08 марта 2024
Ответ дляКусачая Я
Я себя отлично чувствую.
Вроде нельзя при проблемах с желчным
Є нюанси, які варто враховувати. Можна і відвар трав пити для жовчовиділення, але при цьому дотримуватися обраного графіку ІГ. А не просто так робити, бо хтось порадив, а потім мучитися від набутих проблем
Кусачая Я• 08 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Я пью Аллохол пока курс по началу
Несу добро людям• 08 марта 2024
Ответ дляМааарковная
А какой у вас вес?
Зайва вага 20 кг. Але причому тут це? Це вторинне. З передіабетом я зараз впораюсь разом з лікарем, дієтою та препаратами. За півтора місяці вже пішло 6 кг без зайвих зусиль.
Якщо б я худла, як худну зараз, повільно на дієтичному правильному харчуванні, то не було б цих каменів. А мені тоді було потрібно швидко та дієво.
Зараз я розповідаю про те що можна просто істи збалансовано і не піддавти свій організм такім побічним явищам
Несу добро людям• 08 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
ну-ну.
Ніколи ніхто заздалегідь не знає до чого здатний саме ваш жовчний.
Пийте на здоровя, голодуйте.
Автор спитала в чому ризики- я відповіла. Далі кожен вирішує сам
Пийте на здоровя, голодуйте.
60 метрів сметани• 08 марта 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
а смысл?
Истину говорите.
Прислушайтесь, автор. Для стабильного результата нужно менять питание на постоянной основе.
Мааарковная• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Лишний вес = инсулин резистентность и привет диабет. Обожаю Доктора Берга
Он на пальцах объясняет почему это происходит.
Несу добро людям• 08 марта 2024
Ответ дляМааарковная
Навіщо ви мені ці прописні істини викладаєте? Я знаю від чого і що розвивається. За останній рік узнала про це майже все завдаки лікарю.
Я автору писала про виникнення каменів в жовчному, від яких можуть бути неприємні наслідки. Діабет привела як приклад.
Але це не відміняє всіх інших проблем, що несуть камені. Той у кого хоч раз був приступ жовчної коліки або хто переніс операцію екстреного видалення цього малесенького мішочка, який може призвести до смерті, мене розуміють.
Котики-муркотики• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
ну-ну.
Пийте на здоровя, голодуйте.
Якраз я в курсі про свій жовчний і про свою підшлункову. Узд, аналізи.
Несу добро людям• 08 марта 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ви молодець!!!
Але ж все одно, погодьтесь, що мабуть не треба застосовувати ІГ за порадами на форумі без попереднього обстеження свого організму?
Звездолётчица• 08 марта 2024
Я сидела год на интервальном, похудела, было комфортно, есть не хотелось. Но через год начало побаливать в левом боку, месяц не проходило, сделала узи, ничего не нашли. Стала кушать обычно, все прошло. Не знаю что это было, но больше не хочу.
Завжди мало• 08 марта 2024
Ответ дляМааарковная
Ого даже конфеты позволяете ?
Я тільки в 10 год 2 шт їм. Не можу без цього.
Треба спригувать. Фініків куплю
Котики-муркотики• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Ви молодець!!!
Я згодна 100%
І до речі, те саме стосується дробного харчування.
Взагалі, поради має давати гастро+ендокринолог