Копуша• 12 марта 2024

Чи правильно це запитувати на співбесіді?

Сьогодні була на співбесіді, вакансія менеджер з продаж. На самій співбесіді менеджер постійно запитував, щоб я їм розповіла переваги їхньої продукції, розповіла про весь асортимент. Мене це здивувало, так як це лише співбесіда і я ще не працювала в їхній компанії, щоб це знати. А ви як вважаєте?
begovelik• 12 марта 2024
Нормальный вопрос. Они просто хотели посмотреть на ваши способности к продажам. Как в фильме ’Волк с волл стрит’:

Автор, что бы вы ответили? )

TaFo• 12 марта 2024
Ответ дляКопуша
Як обробляти заперечення, так. Але вона мала на увазі неадекватний, кричить, грубіянить просто так.
ну вы ж ответили, что дадите ему по яййам и вызовите полицию?
Леди_в_ночи• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
https://www.youtube.com/watch?v=JrE0u0otCVU
Автор, что бы вы ответили? )
Ви порівнюєте @ з .... До чого викладка товарів і акули бізнесу? Робота на часткову зайнятість за 10 000...
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
Принцип тот же. Нужно просто иметь способности к продажам. Не имеет значение, что продавать.
автор Копуша • 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Автор, что бы вы ответили? )
Якщо це повна зайнятість та основна мета продаж товару, то так. Тут 4 години в день, викладка, контроль цінників та консультації. Ще потрібно періодично в інші міста їздити та контролювати викладку з цінами.
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Чесно, якщо я не хочу купувати то мені хоч горшки бий, а я не куплю бо воно мені не треба
І оці всі способності к продажам херня)
І яб встала і пішла, як би мені сказали продати ручку..
В продажах головне виявити потреби клієнта і задовільнити їх, а не впарювати те, шо йому не потрібно.. Це разова акція, купив, прийшов додому ахерел від покупки і більше не прийде.. Бо впарили..
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
І оці всі способності к продажам херня)
ну ви ж, наприклад, вакцинувалися від ковіду, хоча воно вам не було треба?

begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляКопуша
Менеджер з продаж = керувати процесом продаж певного продукту. Я це так розумію. Якщо просто викладка товару, то це мерчендайзер )
автор Копуша • 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Торговий представник
begovelik• 12 марта 2024
А це не те саме? )
автор Копуша • 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
А це не те саме? )
Це щось середнє між мерчендайзером і менеджером з продаж) в обов´язки входить і те і інше.
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляКопуша
2 в одному )
Чай не пью, только кофе• 12 марта 2024
Ответ дляКопуша
Тернопіль
Ооо тоді, ясно)))тут більшість роботодавців неадеквати і хами. Звісно чорна зп. Повезло, якщо ще будете оформлені офіційно. А під кінець місяця кожного разу вам будуть казати, що беріть свою мінімалку і радійте. Бо це і тк шалена сума. Гниле тупе місто і люди.
Чай не пью, только кофе• 12 марта 2024
Ответ дляkuskus
Таке собі, мабуть шукають безвідмовну дамочку, яка буде вкалувати, бо боїться втратити роботу.
Саме так, бо в Тернополі роботи взагалі немає.
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Я??? Боже упаси
Нет, я не вакцинувалась)) і не збиралась
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
Я??? Боже упаси
ну сертифікат купували. неважливо. штучно створили попит, на якому потім і збагатилися. а під кінець визнали, що це все була маячня (з вакцинами)
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Я нічого не купувала) дивна ви) в мене кума їх мені кліпала, якщо треба було летіти на відпочинок, все))
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
не у всіх була така кума )
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
не у всіх була така кума )
Так ми ж про мене? І багатьох інших.. Хто не колов собі нічого)

begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
колов чи купував сертифікат. ви його отримали безкоштовно, але отримали, бо у вас була така потреба, яку хтось створив.
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
То б то якщо мені не потрібна машина цегли то ви мені її продасте, да?)))) ну ну)))
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
а я і не претендую на позицію у продажах. але талановитий продажник вам напарить будь-яку какашку )
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Ні, абсолютно ні, це дуже застарілі ігрища
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
Ці принципи актуальні в усі часи
ротцвеники• 12 марта 2024
Ответ дляbegovelik
Ці принципи актуальні в усі часи
Світ змінився і люди також
begovelik• 12 марта 2024
Ответ дляротцвеники
Світ змінився і люди також
і піраміда маслоу також? )
begovelik• 12 марта 2024
у людей з´явилися якісь інші потреби?