Смажена полуничка• Изменено 12 марта 2024
Аренда квартири офіційно.
Дівчата, може хтось стикався. Треба знаяти квартиру в Києві, але офіційно. Треба договір для роботи, щоб компенсували вартість житла. Як це зробити? Звертатися в агентство нерухомості?
Хочу в БАНю• 12 марта 2024
Очень многие заключают договор. Скачайте шаблон в интернете и подпишите.
Смажена полуничка
• 12 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Мені здається власники не будуть згодні.
Крошка Енот• 12 марта 2024
Ответ дляУжгород
Це їх робота шукати
так тут не шукати просят. для заключения договора риелтор не нужен
Ужгород• 12 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
Ще найдіть хто хоче оф договір зі сплатою податків)))
Крошка Енот• 12 марта 2024
Ответ дляУжгород
мне искать не надо. надо автору, которому выгодно компенсировать аренду.
Смажена полуничка
• 12 марта 2024
Ответ дляУжгород
Саме про це і мова. Де шукати таких
Николай-b526• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
будут згодни, но цену вам выкатят космос - надо искать компромисный вариант))
НЛОша• 12 марта 2024
У нас большой опыт аренды. Официально сдавали нам только 2 раза. Под официально имею ввиду, что владельцы квартир платили налоги.
Ужгород• 12 марта 2024
Ответ дляКрошка Енот
Ну от я і написала, що потрібно. Не треба сприймати на свій рахунок
Дую на вітер• 12 марта 2024
Знайдіть квартиру (самостійно або через посередника), візьміть форму договору з І-нету, переконайтесь, що Орендодавець (власник) або є ФОПом і сплачує податки сам або не є ФОПом, але сплачує ПДФО і ВЗ і декларує щорічно доходи від здавання нерухомості. Погодьте порядок оплати у договорі. І все, можете списувати це на витрати. Дог.оренди житла не підлягає нотаріальному посвідченню, але має бути викладений у письмовій формі.
Ужгород• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Саме про це і мова. Де шукати таких
Зверніться в агенство. Але якщо маєте багато вільного часу то можете сама))
Николай-b526• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Саме про це і мова. Де шукати таких
полно, конторы, которые сдают десятками квартир, платят налоги, цена выше - но в принципе пофиг...
Дую на вітер• 12 марта 2024
Ответ дляДо
Це в бухгалтера спитайте, їм треба, щоб орендодавець був фоп чи достатньо простого договору без нотаріального посвідчення. Які документи від орендодавця їм потрібно.
Дог. найму (оренди) житла не підлягає обов´язковому нот.посвідченню, лише письмова форма.
Крошка Енот• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Саме про це і мова. Де шукати таких
ничего не понятно. обычный договор аренды сейчас заключает почти каждая бабушка, сдающая квартиру.
вопрос в другом - подойдет ли для вашей работы такой договор? идите на работу и спрашивайте условия точнее.
Хочу в БАНю• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Подписать договор?
Хочу в БАНю• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Саме про це і мова. Де шукати таких
Это вам бухгалтер сказал? Что нужен фоп?
Нічний дожор• 12 марта 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Автор, для аренди до 36 месяцев договор без заверения нотариуса действтельный (тот что скачан с интернета, главное, что бы там были даты, и данные сторон, адрес). С ним собственники квартиры можут пойти и заплатить налоги, а могут и не пойти и не платить.
Спросите на работе, что надо. Моя свекровь иногда печать главы кооператива ставит, если просят. Может этого достаточно. Может на шаблоне агенства по недвижимости. Кто ж их знает внутренние нюанси в Вашей компании.
АфродитаПетровна• 12 марта 2024
Ответ дляНЛОша
Вони Вам декларації свої показували?) І квитанції про сплату податків?)))
Смажена полуничка
• 12 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Там в них свій договір, ще не прислали, не бачила. Але ж аредодавці , хто податки не сплачують, не захочуть з таким мати справи.
НЛОша• 12 марта 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Я их фопы вела
А поговорить?• 12 марта 2024
Буде складнувато, але думаю знайдете. Ми з чоловіком здаємо офіційно 2 квартири, платимо всі податки
Смажена полуничка
• 12 марта 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Фоп не потрібно
Дую на вітер• 12 марта 2024
Ответ дляДо
Не підлягає, але є нюанс) пов´язаний з податковим агентом.
Це не нюанс - це обов´язкова вимога, якщо Орендодавець не ФОП.
Дую на вітер• 12 марта 2024
Ответ дляДо
Ні, за бажанням сторін або однієї зі сторін договір найму може посвідчуватися нотаріально. Заборони, або, як Ви пишете ’обов´язкової вимоги’ не існує.
Немає обов´язкової нот.форми (за бажанням сторін можна). А податки мають сплачуватись незалежно від того посвідчений нотаріально договір чи ні.