Заздрість то погано• 13 марта 2024
Кому б ви здали приміщення в оренду- магазин квітів, магазин електротоварів?
приміщення в новобудові знаходиться
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Електротовари, світильники, люстри , розетки, провода…
Або квіти
Різниця в тому що з електротоварами я в плюсі на $6000 в рік
Але квіти мені розповідають що вони на довго. Мол електротовари тут до тих пір поки ремонти в новобудові не закінчаться
Але теж не зрозуміло як можна так планувати… звідки вони самі знають на який період вони..
Або квіти
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляНе любовница
електротоварів.
квіти - підвищено волога - хана ремонту.
Вони там якісь холодильники планують ставити
Супер обладнання
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Чи правильно я думаю що потрібно здавати тим хто дає більше грошей?
Чи тим що розповідає історії що вони на довго?
Чоловік за електротовари, бо каже отримаєш більше грн
А я за квіти, бо це красиво … але я не бізнесмен
Дона Ко Ко• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А вы ради чего помещение сдаете? Ради денег или красоты? Если ради второго - тогда сами цветов наставьте и любуйтесь. На фиг еще те арендаторы, геморрой сплошной для ’небизнесмена’))
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Типу на перспективу
Вони кажуть що буде в приміщенні гарно
Не любовница• 13 марта 2024
все так швидко міняється.... беріть того, хто плате більше.
я бачу магазин квітів на 1 поверсі будинку. в них постійно працють потужні кондіціонери. приміщенню поділено скліними перегородками де для квітів підтримують низьку температуру і високу вологість. а ще може чим з хімії і оприскують. 100% вода на полу, хімія для квітів у повітрі, бризки по стінах, пліснява. ну таке..... я не працювала в магазині квітів, сугубо мої спостереження за 3ма такими точками.
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляНе любовница
Ого я не думала про вологу..
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
То що підтримати чоловіка та погодитись на електротовари?
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
типу звичайний ремонт, сіра плитка, світлі стіни і погнали
Квіти хочуть красивий дизайн проєкт якийсь, щоб було ефектно коли заходиш.. тобі пропонують алкоголь, каву і квіти
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
Не любовница• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ого я не думала про вологу..
можливо у тут є продавці чи власники квіткових магазинів , можливо поділяться досвідом.
Не любовница• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
зато чисто, сухо, тепло і без шкідливих оприскувань
Смурфетта• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
Там на потолку люстри висітимуть
Стелажі з розетками і тд..
Це капітальне будівництво і виведене з житлового фонду ( якщо новобудова,чомусь так одразу подумала що в житловому будинку)?
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
В житловому
1 поверх
Дона Ко Ко• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Типу на перспективу
Вони кажуть що буде в приміщенні гарно
Прав ваш муж. И то, что вам задвигают, что продажи эл.товаров будут, пока будет ремонты - это бред. Никто метры провода для замены проводки не закупает в ближайшей к дому точке, только потому что близко))) Такие магазины в жилом секторе - это как раз для тех, кто уже живет, это как продукты - тут лампочка перегорела, там выключатель сломался, тут удлинитель нужен. У нас на соседней улице именно такой и именно в жилом доме - там движ постоянный.
А цветы - ну не вещи первой необходимости, и как раз они рассчитывают на продажи, когда будут въезжать жильцы и обставляться. И помещение для цветов - это сырость, холод и всякая гадость.
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляДона Ко Ко
Дуже дякую вам за пораду
Добре що я вам написала
Дуняша• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
ніхто не знає хто надовго, але квіти це підвищена волога, нахрєна таке треба
здавайте електротоварам-чисто, сухо і красіво
Смурфетта• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В житловому
1 поверх
Тоді різниці особливо нема. Зайвої вологи у квітах не буде бо вони будуть у холодильнику (зріз) .
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляСмурфетта
Ось так
І що тоді вибрати?
Там де красиво буде
Чи там де більше платять?
І що тоді вибрати?
Там де красиво буде
Чи там де більше платять?
Смурфетта• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Ось так
І що тоді вибрати?
Там де красиво буде
Чи там де більше платять?
І що тоді вибрати?
Там де красиво буде
Чи там де більше платять?
Особисто я би обрала той варіант, де більше платять . Умови ж договору для всіх однакові будуть
Мотористка• 13 марта 2024
здавайте тим, хто більше платить. а хто з них довше протримується - ніхто гарантувати не може, бо на бізнес впливає безліч факторів.
Люблю порядок• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Або квіти
Якщо ви в плюсі з електротоварми, то і здавайте їм.
Тим паче, зараз ніхто непевне не може сказати наскільки затримується, час такий.
У нас біля дому магазин електротоварів вже десятий рік працює. Район теж колись був новобудом. А в іншому приміщенні зроблена студія квітів. Так там за рік вже третій орендар змінівся. Заїжджають- не йде бізнес - виїжджають. Нихто ті квіти особливо не бере зараз. В людей немає коштів в переважній більшості. А електротовари завжди потрібні
Кручу хвости• 13 марта 2024
А навантаження на проводку у житловому будинку розраховане на купу потужних холодильників? І шум
Сапай вазони• 13 марта 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
В житловому
1 поверх
Квіти ні. Сусіди вас проклянуть через постійний гул холодильників, вологу і хімію.
Заздрість то погано
• 13 марта 2024
Ответ дляКручу хвости
На приміщення окремо виділено 30 квт