ТАЗератти• 14 марта 2024
Сир у Сільпо.
Хто любить овечий сир. Хороша ціна і смачний. Я купила 400 грам, шкодую що мало)
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляЧижик Пижик
З четверга там завжди на щось хороші знижки бувають
Ну так)
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
воняе страшно овцой, на любителя очень сыр)
Ну бо це овечий сир
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
400 грн за кг по знижці. Ну його той сир.
400 грн це ціна звичайного сиру зараз без витримки
Женщина_в_лосинах• 14 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
Ну бо це овечий сир
да) уже был по скидке и купила на пробу, в итоге выкинула( ну никак. Еще и твердейший как камень
Карусель-весель• 14 марта 2024
У меня знакомые тащатся от пекарино, но по-моему из молока коровы/буйволицы. Были в Италии, они покупали и ели каждый день.
Женщина_в_лосинах• 14 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
точно. цена хорошая, кто хочет попробовать как раз момент для этого)
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляЖенщина_в_лосинах
Ясно) ви не сироманьяк)
Анти-анонім• 14 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
Ну так да! Можна звичайний нормальний сир взяти за ці гроші або почекати на знижку і взяти взагалі дешевше це й же нормальний сир). за 270-350))
Да будет так• 14 марта 2024
Я купую в лавці біля дому класний козячий сир голанд. ферми Henri Willig. Обожнюю цей смак. Колись були на екскурсії на їх фермі. Ціна хороша, 535 грн.за 1 кг.
А от в сільпо вже років з 10 не ризикую брати, мені весь їх асортимент смакує як мильний сирний продукт
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляАнти-анонім
Я вас примушую його купувати чи що?))
Деловитая• 14 марта 2024
Ответ дляТАЗератти
Ясно) ви не сироманьяк)
Этот сыр похож на овечью брынзу?
ТАЗератти
• 14 марта 2024
Ответ дляДеловитая
Этот сыр похож на овечью брынзу?
Ні, це твердий витриманий сир
Бабка-байкерша• 14 марта 2024
Смачний сир, щє подобається цієї фірми з трюфелем, нажаль немає тепер змоги придбати, бо вже немає в місті Сільпо🥲