Чарочка діда• 14 марта 2024
Ви б довірили свій ремонт дизайнеру?
або історія про те, що треба дуже постаратись щоб так зіпсувати квартиру.
Зараз знаходжусь в пасивному пошуку нової квартири в Києві і люблю вечорами переглядати оголошення. Часто дизайнерські рішення дуууже дивують, аж хочеться з кимось це обсудити ) от несу вам приклад.
Ну як можна квартиру на 126! квадратів зробити однушкою? купа якогось прохідного і невикористаного місця.. Прям дивлюсь і хочеться цьому дизайнеру повиривати б.
А ви як думаєте?
Смешнюча• 14 марта 2024
Ещё и дом построили на речке. Там до войны постоянно подмывало. Сейчас вряд ли что-то поменялось.
Просто каралева• 14 марта 2024
Мы просто смотрим со своей стороны, муж, дети, нужно для всех разграничить пространство. А есть холостяки, холостячки, чайлдфри. Зачем куча дверей, когда одна/ один живут
Чарочка діда
• 14 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Квартиры сделанные под кого то очень плохо продаются и сдаются.
Нужны нейтральные решения, отвечающие здравому смыслу
та я впевнена, що за таку ціну і в цьому місці її продаватимуть роками )
Борщичок• 14 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
Може то ціна розрахована на є-оселю.
Чарочка діда
• 14 марта 2024
Ответ дляБорщичок
Може то ціна розрахована на є-оселю.
а чому так? не вникала в тонкощі є-оселі
Борщичок• 14 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
Там гроші лише в гривнях на рахунок продавця. Тому можуть закладати відсоток на обмін та можливий стрибок валюти.
Ответ дляЧарочка діда
Вы правы. Рабочая окраина. Дом эконом. Материалы в отделке-дешевые. мебель большей частью-самодельная( имею в виду стойки из металла на каждом углу).
Цветовые решения-сильно на любителя. Брутальность в виде гипсовых накладок с имитацией кирпичной кладки и претензия на лофт вызывает улыбку.
Но! на каждый товар-свой покупатель.
Милота• 14 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
Теж моніторю ремонти і деякі відверто дивують
Думаю без проекту дизайну буде шопопало
Але цей дизайн таке обі
Думаю без проекту дизайну буде шопопало
Але цей дизайн таке обі
Борщичок• 14 марта 2024
Мені цей прованс більше до вподоби. Метраж трішки менше ніж у Вашої, але більш толкове. Ще й підлога з масиву дуба.
Уходя дверю не хлопать• 14 марта 2024
Ну я там дві спальні нарахувала та і дизайн не найгірший. То ви ще циганське барокко не бачили і гордо дописують ’дизайнерський ремонт’)
Пиу!Пиу!• 14 марта 2024
В описі вказано 3 спальні, 2 с/в. Більше сумнівів викликає кольорове рішення.
Love_Love_Love_• 14 марта 2024
Я довірила всі свої квартири дизайнерам, але дизайнер це людина яка виконує запит клієнта.
Вчора наприклад дивилась будинок на 500 квадратів, 2 спальні лише. Планування і локація шикарні
ВыФсеВрете• 14 марта 2024
Пошукайтедизайни Антона Шляпіна.
Мені він дуже сподобався.
Маю 3 кімнатну хрущовку розпашонку і знайшли його дизайн, зробили за його дизайном перебудову квартири і дуже круто використано кожний сантиметр,в результаті незахаращена квартира де є сховані чи вбудовані місця зберігання. Дизайнера брали додатково, вона підбирала кольори(зробила нам колажі із підбором палітри, плитку, акцентні предмети, повністю продумала дитячу і робила розкладку плитки, та розміщення точок світла, розеток і т.п.), дуже задоволені і на основі дизайну, що був така послуга 5 років тому в Києві обійшлас нам в 300$
Мені він дуже сподобався.
Борщичок• 14 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Замечательная квартира для жизни. Немного дочухать-и конфета
Так, з розумом сплановано. І перефарбувати можна, ще якісь зміни легко вносити.
Дама с собачкой• 14 марта 2024
Дуже здивувалась, побачивши на фото дитячi iграшки та жiночу сумку. Квартира оформлена в стилi man´s cave. Тут мав би жити брутальний холостяк, якому не потрiбно нiчого, крiм великого лiжка, кабiнету та мiсця для вечiрок. Можливо, розпочинав ремонт холостяк, а закiнчував чоловiк та батько. Тому квартиру i продають.
Щодо впливу дизайнера на замовника - у всiх рiзнi методики. Хтось робить так, як каже той, хто платить. Хтось може направляти i навiть виховувати. Але, в цiлому, якщо ти менi платиш вiд 50 за квадрат i хочеш апартаменти як в Дональда Трампа, бiльшiсть дизайнерiв засунуть свiй витончений смак куди подалi.
Секс-Бомба• 14 марта 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Пошукайтедизайни Антона Шляпіна.
Мені він дуже сподобався.
В неї є інста?
Дама с собачкой• 14 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Но! на каждый товар-свой покупатель.
С каких это пор улица Мостицкая это рабочая окраина? Нет, если вы на Чекистов родились, то Виноградарь может вызывать некоторые вопросы. Но сейчас именно это место - концентрация новых неплохих ЖК. Конкретно этот дом - ЖК Новомостицкий. А рядом рам на любой вкус. От Липинки до Варшавского и далее аж до Диброва парк.
Через дорогу огромная поликлиника, травмопункт и роддом. Два больших Сильпо, атб, фора, несколько синэв, днипролабов и частных стоматологий. Отличная студия массажа. Престижная школа, детский сад. Да, сразу за домом гаражный кооператив и, о ужас, нет метро. Пока нет. У меня родители провели детство на Карла Маркса, Чкалова и Ярославской. А я сейчас живу на Венике. И честно - ваш снобизм вызывает недоумение.
Дама с собачкой• 14 марта 2024
Ответ дляБорщичок
Несмак, недопрованс, страшнi санвузли, гiпсoвi(?) закарлюкi на стiнах. Бачите, як ми всi по рiзному можемо бачити одне й теж...
Диви яка я пава!• 14 марта 2024
Ответ дляЧарочка діда
Жесть.
Оно ещё и мрачное какое-то, а полки - страх какой-то.
Ответ дляДама с собачкой
Успокойтесь) Я с 2 до 20 годков на радянской украины прожила) Имею право)
Борщичок• 15 марта 2024
Ответ дляДама с собачкой
Хай буде недо чи середземноморський стиль, як Вам подобається. Дуже легко усе коригується, чудова база. Зняти гіпсові закарлюки пів-години, перефарбувати, зайве викинути і супер. Ще й підлога дуб.
А от стіни по новому будувати на 100+ квадратах, то проблема.
Головне - база. А декор(шторки,дивани) та колір стін, то дрібниці. Часто дизайнери гадять на рівні «база». А толковий дизайнер завжди зробить, перш за все, нормальну основу, конструкт. Бо декор сьогодні круто, а завтра несмак. І той несмак повинен легко змінюватися, без великих фін затрат.
Сапай вазони• 15 марта 2024
Ответ дляMurzeelka
Но! на каждый товар-свой покупатель.
разнесли в пух и прах.