Замріяна• 15 марта 2024
При продажу квартири Ви дозволяєте покупцям приводити з собою ще будівельників?
майстрів/будівельників? Типу хочуть оцінити вартість ремонту або щось хочуть переробити і хочуть знати скільки це коштуватиме.
І скільки разів взагалі дозволяєте приходити на перегляд? Два, три рази чи безліч?
Гидроусилитель руля• 15 марта 2024
В мене були одні такі глядачі, які хотіли привести майстра. Я дозволила, мені не жалко. Але не зрослося, Коля забухав)
Дівчина яка в результаті купила, дивилася квартиру 3 рази. І з батьком приходила. Я їй запропонуаала зняти відео, щоб дома ще розглядати. Короче кажучі повний сервіс, аби тільки купили.
Ловлю капці• 15 марта 2024
С собакой не пустиоа на просмотр, на улице был дождь, манала я потом этотубирать.
Со строителями почему бы и нет, покупательница была 3 раза в квартире.
Не худа ні разу• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
а почему нет? уже ж прощаетесь с квартирой, что такого если люди хотят понимать объем затрат?
Так, але якщо 10 разів на день я буду їздити туди...чи у вас поруч?
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Відео я теж пропонувала.
З батьками , з дітьми, з сестрами приїжджали, це нормально)
Просто й майстри різні, прийде якийсь Колян, який скаже що все треба переробляти , а це дорого і понеслась ціну знижувати))) Знаємо таких хитро зроблених)))
Пацака-задирака• 15 марта 2024
В мене було таке, розпитували що під ламінатом лежить. Розказали з чоловіком все як є - дошка, осб, підложка , ламінат.
Так вони ще хотіли, щоб їх майстер прийшов , зняв пару ламінатних дошок, щоб переконатись, що так і є. Ми таке не дозволили.
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
Добре
Завжди Ви домовляєтесь тільки коли Вам зручно? Чи йдете на поступки і чекаєте людей в будні , в вихідні?
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
Теж таке було
Але в нас залиті теплі поли, ніхто звісно не дозволить ламати стяжку
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
назначайте просмотры на одно время.. ну или Вам так нужно продат. Кому надо, тот будет и ездить, и водить таборы
Я назначаю час, але починається , а можна на 8 ранку, а можна у неділю ввечері. Та можна, але ж це не одна людина в день. Чому продавець має поступатися чимось, не розумію
Николай-b526• 15 марта 2024
такие ’умники’, как правило ничего и не покупают, или предлагают, на 25% дешевле от цены, типа и м еще ицпанский кахфель цвета маренго класть нада))))
Рекламама• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
це вже не ваша проблема, уступите скільки хочете (якщо хочете), і все
Почемучка• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
А если продавец квартиры живет за сотни км от того города, в котором она находится?
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Не поступайтеся, якщо не хочете. Ніхто ж вас не змушує
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
То не знижуйте. Яка вам різниця, що вони кажуть? Ні, та й усе🤷🏻♀️
ТаПрямТам• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
А коляну шо, йому гроші тре заробити то й новий кахель перекладе
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
та Ви нікому нічого не винні, але будьте готові що продавати будете значно довше
Я з усіма домовляюсь.
Просто у мене складається враження, що люди не чують взагалі що їм кажуть. Вони ще не приїхали а вже торг по телефону починається, а потім то майстрів треба привезти, то ще щоб всім родичам сподобалось.
Або наприклад подзвонять скажуть приїдемо о 5, і нікого немає.
Ну таке собі задоволення
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
От і в мене враження, що просто катаються)
Починається якийсь нездоровий торг.
Пацака-задирака• 15 марта 2024
В нас була квартира на першому поверсі, покупцям все підходило окрім того, що вони хотіли робити теплу підлогу і я мала їм скинути ціну на вартість установки цієї підлоги. Так, таке теж буває
Замріяна
• 15 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
І Ви скинули??
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Ну таке собі задоволення
ну это все издержки..
и нормально когда люди покупают жилье не за 3 копейки и все взвешивают, советуются.. Вы наверное бы тоже не покупали в темную
Ответ дляПацака-задирака
ооо ну это и как арендаторы, которым нужно купить робот пылесос или кофеварку))
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Ну таке собі задоволення
Вам продати треба? Якщо ні, то просто всім відмовляйте в усьому. А якщо треба продати, то доведеться терпіти. Дуже рідко буває, щоб просто по телефону купили квартири, навіть не дивлячись її
Але якщо готові продавати довго, то встановіть якийсь час раз у тиждень для перегляду, не дозволяйте приходити ні з майстрами, ні з батьками, ні з чоловіком. Може років через 5 знайдете свого клієнта