Замріяна• 15 марта 2024

При продажу квартири Ви дозволяєте покупцям приводити з собою ще будівельників?

майстрів/будівельників? Типу хочуть оцінити вартість ремонту або щось хочуть переробити і хочуть знати скільки це коштуватиме.
І скільки разів взагалі дозволяєте приходити на перегляд? Два, три рази чи безліч?
Домовенок Кузя• 15 марта 2024
Сколько надо
Все разрешала всегда
Не худа ні разу• 15 марта 2024
Ну водити циганський табір ви звісно можете дозволити, але нащо?
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляНе худа ні разу
а почему нет? уже ж прощаетесь с квартирой, что такого если люди хотят понимать объем затрат?
Приму в дар• 15 марта 2024
Не вижу проблемы. Да и такое было всего 1 раз у меня.
Гидроусилитель руля• 15 марта 2024
В мене були одні такі глядачі, які хотіли привести майстра. Я дозволила, мені не жалко. Але не зрослося, Коля забухав)
Дівчина яка в результаті купила, дивилася квартиру 3 рази. І з батьком приходила. Я їй запропонуаала зняти відео, щоб дома ще розглядати. Короче кажучі повний сервіс, аби тільки купили.
Ловлю капці• 15 марта 2024
С собакой не пустиоа на просмотр, на улице был дождь, манала я потом этотубирать.
Со строителями почему бы и нет, покупательница была 3 раза в квартире.
Не худа ні разу• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
Так, але якщо 10 разів на день я буду їздити туди...чи у вас поруч?
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляГидроусилитель руля
Відео я теж пропонувала.
З батьками , з дітьми, з сестрами приїжджали, це нормально)
Просто й майстри різні, прийде якийсь Колян, який скаже що все треба переробляти , а це дорого і понеслась ціну знижувати))) Знаємо таких хитро зроблених)))
Пацака-задирака• 15 марта 2024
В мене було таке, розпитували що під ламінатом лежить. Розказали з чоловіком все як є - дошка, осб, підложка , ламінат.
Так вони ще хотіли, щоб їх майстер прийшов , зняв пару ламінатних дошок, щоб переконатись, що так і є. Ми таке не дозволили.
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляDani777
Добре
Завжди Ви домовляєтесь тільки коли Вам зручно? Чи йдете на поступки і чекаєте людей в будні , в вихідні?
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляНе худа ні разу
назначайте просмотры на одно время.. ну или Вам так нужно продат. Кому надо, тот будет и ездить, и водить таборы
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
Теж таке було
Але в нас залиті теплі поли, ніхто звісно не дозволить ламати стяжку
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляDani777
Я назначаю час, але починається , а можна на 8 ранку, а можна у неділю ввечері. Та можна, але ж це не одна людина в день. Чому продавець має поступатися чимось, не розумію
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Добре
Я квартиру не продавла, але продавала авто і да, готова була йти на поступки и обирати зручний час всім. Але не приходилось
Советничаю тут• 15 марта 2024
Да. Но в этой квартире давно никто не жил.
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
та Ви нікому нічого не винні, але будьте готові що продавати будете значно довше
Николай-b526• 15 марта 2024
такие ’умники’, как правило ничего и не покупают, или предлагают, на 25% дешевле от цены, типа и м еще ицпанский кахфель цвета маренго класть нада))))
Рекламама• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
це вже не ваша проблема, уступите скільки хочете (якщо хочете), і все
Почемучка• 15 марта 2024
Ответ дляDani777
А если продавец квартиры живет за сотни км от того города, в котором она находится?
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Не поступайтеся, якщо не хочете. Ніхто ж вас не змушує
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляПочемучка
значит нанимает человека для всего этого
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
То не знижуйте. Яка вам різниця, що вони кажуть? Ні, та й усе🤷🏻‍♀️
ТаПрямТам• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Відео я теж пропонувала.
А коляну шо, йому гроші тре заробити то й новий кахель перекладе
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляDani777
Я з усіма домовляюсь.
Просто у мене складається враження, що люди не чують взагалі що їм кажуть. Вони ще не приїхали а вже торг по телефону починається, а потім то майстрів треба привезти, то ще щоб всім родичам сподобалось.
Або наприклад подзвонять скажуть приїдемо о 5, і нікого немає.
Ну таке собі задоволення
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляНиколай-b526
От і в мене враження, що просто катаються)
Починається якийсь нездоровий торг.
Пацака-задирака• 15 марта 2024
В нас була квартира на першому поверсі, покупцям все підходило окрім того, що вони хотіли робити теплу підлогу і я мала їм скинути ціну на вартість установки цієї підлоги. Так, таке теж буває
автор Замріяна • 15 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
І Ви скинули??
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Ну таке собі задоволення
ну это все издержки..
и нормально когда люди покупают жилье не за 3 копейки и все взвешивают, советуются.. Вы наверное бы тоже не покупали в темную
Dani777• 15 марта 2024
Ответ дляПацака-задирака
ооо ну это и как арендаторы, которым нужно купить робот пылесос или кофеварку))
Губи до вух• 15 марта 2024
Ответ дляЗамріяна
Я з усіма домовляюсь.
Ну таке собі задоволення
Вам продати треба? Якщо ні, то просто всім відмовляйте в усьому. А якщо треба продати, то доведеться терпіти. Дуже рідко буває, щоб просто по телефону купили квартири, навіть не дивлячись її
Але якщо готові продавати довго, то встановіть якийсь час раз у тиждень для перегляду, не дозволяйте приходити ні з майстрами, ні з батьками, ні з чоловіком. Може років через 5 знайдете свого клієнта