Yeva-c21c• 17 марта 2024

Подорожувати літаками тепер небезпечно?

Помехи россиян затронули 873 гражданских самолета🧐
bibico• 17 марта 2024
Так , це правда. І не лише в Балтії. Сама відчула в повній мірі ці трабли з GPS перебуваючи три тижні тому в Римі, Мілані, біля Нюрнбергу. Не кажучи вже про Суми (((( Ніколи раніше такого не було в Європі
Лена• 17 марта 2024
Ответ дляbibico
А как это проявилось?
автор Yeva-c21c • 17 марта 2024
Ответ дляbibico
Дуже прикро, навіть не уявляю чого ще від них чекати(((
Тетяна23• 17 марта 2024
Ответ дляbibico
А що в Сумах?
Olga Zelenyak• 17 марта 2024
Ответ дляYeva-c21c
Думаю, на безопасность полетов это не влияет так, чтобы вызвать авиа катастрофы. В конце концов российская авиация тоже летает над Европой.
Alya91• 17 марта 2024
Почитайте, що Гаюн з цього приводу пише.
https://t.me/Hajun_BY/7767
bibico• 17 марта 2024
Ответ дляЛена
А как это проявилось?
Прилад або відмовлявся показувати місцеперебування, потім плавав і кидався уривками на відрізку до 40-100 км . Або взагалі показував, що їдеш по дорозі як звичайно, але зовсім не по фактичній дорозі, а десь на відстані 100 км і в зовсім іншому напрямку. І це відмічала не лише я в роумінгу від укрВодафону, а й члени родини з європейським інтернетом. Подібні ж трабли (((
bibico• 17 марта 2024
Ответ дляТетяна23
А що в Сумах?
В Сумах їдеш по вулиці міста - а GPS показує, що ти десь в Курській області їдеш
автор Yeva-c21c • 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
https://t.me/Hajun_BY/7767
😯🫨
Чумачечая Весна• 17 марта 2024
Ответ дляbibico
ужас, а как это на здоровье влияете, а мы 24/7 под этим излучением
Чумачечая Весна• 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
https://t.me/Hajun_BY/7767
Объясните плиз, что это означает в данном контексте? типа они готовятся снова наступать с той стороны?
Alya91• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Хто ж їх знає, що вони планують. 😞
diamond_shop• 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
https://t.me/Hajun_BY/7767
а можна конкретніше, нічого на цю тему у Гаюна не знайшла, чи це така реклама каналу? бо давно відписалася вже
Marieasat• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Почитайте как работает gps) телефон к спутнику передает сигнал, из-за помех просто не корректно. Какое излучение?)
nata.ant• 17 марта 2024
В мене чоловік далекобійник,їздить в ЕС,все нормально в нього показує навігатор
Alya91• 17 марта 2024
Ответ дляdiamond_shop
Тобто? Це посилання на статтю, там є всі деталі. Яка реклама?
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
Які деталі? І статті взагалі про інше.
Чумачечая Весна• 17 марта 2024
Ответ дляMarieasat
я про рэб. Человек, который работает с этой штукой вообще под таким излучением что им запрещено долго с ним работать, до 4х часов в день только можно
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляMarieasat
Телефон нічого не передає))) Він тільни приймає.
Marieasat• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Это да, но только из-за непосредственной близости к антенне.
bibico• 17 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Можливо. Але я дійсно мала такий досвід. І телефони поруч теж. І знайомі теж ділилися таким досвідом. Приблизно за останній місяць. І ніколи раніше за 10 років активного використання GPS такого не було
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
ой чушь... чушь чушь...
Alya91• 17 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
Які деталі? І статті взагалі про інше.
Чумачечая Весна• 17 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
ой чушь... чушь чушь...
тю) ну думайте как хотите, почитайте, если на человека направить луч от рэб непосредственно, то вообще можно убить
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
фото
І? ну ставят помехи, для GPS , не прекращали ставить.
kuskus• 17 марта 2024
Ответ дляAlya91
Деталі чого? Я уважно все прочитала і хочу почути ваші експертні висновки, тому, що сама ніяк не допетраю, що ви мали на увазі коли кинули сюди це посилання
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Если голову в микроволновку засунуть, то тоже - будет бо-бо. Но рядом с ней - проблем нет. Почитайте, что такое клетка фарадея
Ane4ka777• 17 марта 2024
Это они тренеруются таким образом отрезать проход войск НАТО к странам Балтии в случае нападения на них. Если ляжет связь, будут огромные трудности в координации войск, пусках ракет, рэб и прочего..
Чумачечая Весна• 17 марта 2024
Ответ дляsuper-kidd
ой чушь... чушь чушь...
для понимания как работает рэб (в данном ролике так совпали погодные условия что видно его излучение)
https://youtube.com/shorts/Db8oRQuhhw4?feature=sha...
super-kidd• 17 марта 2024
Ответ дляbibico
Такого, якого? де це так не працює, аж 100км GPS?