Сплюшка• 18 марта 2024
Вже всі взяли квитки до Відня?
Всі бажаючі вже взяли квитки до Відня ? Укрзалізниця відкрила продаж)
Околовита• 18 марта 2024
Ответ дляПапобус
От тому ми і в такій жопі з таким мисленням
Не мы , а вы. Многие вполне нормально живут , а не жопе.
Околовита• 18 марта 2024
Ответ дляПапобус
А хто вам сказав, що я не можу заробити на ці квитки?
Да в мене совісті не хватає кататись Європами, коли ми живемо в такому горі і біда скрізь.
А ви вже зі своєю совістю самі спілкуйтеся.
Ну так и тратьте ваши лично заработанные деньги туда , куда хотите и не указывайте другим куда им ездить и на что тратить их деньги.
Папобус• 18 марта 2024
Ответ дляВишнёвая Леди
людьми нашими треба гордитися, а не соромитися, а соромитися лише за владу-хіба це не сором мізерні пенсії, не може одягти воїна на війну, не може допомогти переселенцям...тому не тих стидите
Зате можем з´їздить у Відегь на каву. Чи ж не чудо, да?!
Контрасти
Кукарачка• 18 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Даже сидячий лучше чем эти купе на 6
Не на 6, а на 3
Папобус• 18 марта 2024
Ответ дляОколовита
Ви навіть не усвідомили про яку жопу йдеться, але не забули 5 копійок вставить
Кукарачка• 18 марта 2024
Ответ дляРусланка з гілки
там написано ’з пересадками’
На скріні прямий поїзд
Кукарачка• 18 марта 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Мой тоже, т.к. живу в Германии, до Вены 4 часа езды)
А чого не на місцевому форумі? Німецьку не подужали за 2 роки?
Зайканалужайке• 18 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
А Вам не приходила думка, що у людей різні причини до Відня Їхати? Там, наприклад, аеропорт, з якого рейси можуть бути більш зручними і дешевшими в деякі напрямки. Життя не зупинилось, у людей різні потреби, включаючи необхідність літати. Ви забули, що в Україні аеропорти не працюють? Ви не знаєте, що наши біженці є в різних країнах, а не тільки в Польші? Яка то розкіш - поїздка в поїзді, досить незручному, доречі? Аби ото ляпнути щось.
Нічого не маю проти, мені ні до Варшави нідо Відня не треба. Тим не цікавилась, висловила свою суб’єктивну думку, типу ’ляпнуть’).Їздіть Бога ради. Звичайно ж біженцям літати треба.
Наші можновладці теж кричать, щоб аеропорти в нас відкривали, а то не зручно ім іхати кудась, щоб полетіти. ...уки.
ХикориДикори• 18 марта 2024
Ответ дляПапобус
А вам не набридло жити у війні бачу.
Мені набридло. Так набридло, що всі мої думки, дії, гроші на каву в Відні спрямовані на приближення дня, коли цей кошмар закінчиться.
А ви і далі возіть свої жопи каву пити у Відні.
Наче не в одній країні живемо.
Все допомоги ждуть і побираються по світу з простягнутою рукою дайте то і то, а вони не розуміють чого вони стільки давать повинні, бо умовна Валя вже 5 разів приїзжала каву пити в Відень і могла дозволить собі квиток за 3800 грн. То чого кожна Валя не дасть 100 грн на потреби країни
Наче не в одній країні живемо.
а Ви звідки знаєте скільки кожна Валя задонатила для перемоги?Можливо суттєво більше,ніж Ви,але не кричить про це на кожному кроці,І до речі,кожна Валя_галя має право проживати своє життя так,як вважає за потрібне,не питаючи дозволу у ВАс
Бяки-козяки• 18 марта 2024
Ответ дляЗайканалужайке
Вам що, краще від того, що комусь незручно дістатися по справах буде? Я не про можновладців, вони в тих жахливих купе на три полиці не їздять. І до чого тут всі біженці? У людей різні справи, робота, бізнес, лікування і до війни були, і зараз є. Може, повідаєте, як до США, наприклад, дістатися без літаків? І так, комусь навіть на поховання рідних до України терміново треба дістатися. Що ж Ви всіх так урівнюєте? Якщо людина, не в АТБ на касі працює, то то вже ...уки по-Вашому....
НичеНипанимаю• 18 марта 2024
Люди добрі, підкажіть, де купити найвигідніше авіа квитки Варшава - Барселона?
Або з будь-якого іншого міста Польщі до Барселони, чи Реусу
Всім дякую
за інформацію
Всім дякую
Не худа ні разу• 18 марта 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Куди ще крім Відня і Польщі можна поїхати на потязі?
В Кишинев. Но тоже дорого.
Добра всем!• 18 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Кави випити ) а що може бути інша причина?
Вальс ще можна танцювати
Добра всем!• 18 марта 2024
Ответ дляФизрукая
І не подумаю. Ціна зависока. Мій маршрут до Відня коштує втричі дешевше
Поділиться своєю логістикою
Весела моль• 18 марта 2024
Хочу до Будапешту! Але не підійде дешевий маршрут як тут писали кілька пересадок, мала дитина дуже.
Може хтось підкаже які є варіанти до Будапешту наприклад десь на західній Україні сісти?
Сплюшка
• 18 марта 2024
Ответ дляВесела моль
Ну почитайте на сайті . Цей же поїзд їде через Будапешт . Це проміжна зупинка . Пізніше буде до Будапешта теж квитки онлайн ( так анонсувала укрзалізниця)
Сплюшка
• 18 марта 2024
Ответ дляКороль дивана
А как это 3 полки? Сидя ехать?
Лежа ) куча видеообзоров есть .
Зайканалужайке• 18 марта 2024
Ответ дляБяки-козяки
..уки, то не про людей. Ні, якщо треба, то добре і молодці, що зробили такий потяг і продаж онлайн.
Стрибну в гречку• 18 марта 2024
Ответ дляДівка в намисті
Чтобы попить кофе в Опере, туда тоже надо заранее билеты купить.
Помню, знакомая за пол года брала раньше.
Недорогие за месяц полтора
Невловимий Джо• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Всі, хто купив квитки до Відня, всі зробили щось для нашої перемоги?
Тут сітки маскувальні нема з чого плести, самі військові дають гроші на матеріал щоб ми їм сітки плели
Для чого ї плести? Продаються готові, нехай держава закупить.
куркулиха• 18 марта 2024
Ответ дляСкляна миша
Задайте этот вопрос гражданам Украины на Банковой.
Хлопцям на 0 від питань до влади легше не робиться
Телячі ніжноСті• 18 марта 2024
Ответ дляСплюшка
Лежа ) куча видеообзоров есть .
Поделитесь ссылкой. На море нет поездов ? Так не хочу телепаться машиной опять
Телячі ніжноСті• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Може досить уже? Скільки вже донатимоНехай держава якось думає трохи…всю війну трималися на донатах , та на партнерах . Наї*али і тих, і тих.
Телячі ніжноСті• 18 марта 2024
Ответ длякуркулиха
Ні, ні. Досить вже людей оббирати! Тепер всі питання до влади .
Дівка в намисті• 18 марта 2024
Ответ дляМояХатаЗкраю
Вам отчёт в скольки экземплярах по каждому пассажиру предоставить?
Дівка в намисті• 18 марта 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Девочки , а кто знает во ск открываются продажи - в 8 утра или 9.00? Тоже за 20 дней нужно брать ?
в 8:00 было раньше в обычных кассах, и через 2-3 минуты уже не было билетов.
Дівка в намисті• 18 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
Тю, за такі гроші я на авто поїду. Хай лохи їдуть тим потягом.
Ну на авто надо сидеть рулить и таможни проходить.
А в поезде лежишь себе на полочке спишь, ночью зашёл пограничник на 30 сек., вещи никто не смотрит, паспорта проверили и всё.