Точу ляси• 18 марта 2024
Потяг в 18:00, в скільки годин виїхати з м. Харківської. На таксі
Квітка Миру• 18 марта 2024
За 2 години. Доїдете швидше скоріш за все, але краще на вокзалі почекати, ніж стати в пробці і переживати.
Дрібка щастя• 18 марта 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Как вам живётся, с таким недостатком?
Знаете сколько таких? Кум таксует, вызывают за 30минут до отправления и шеф гони🤣
Типа шеву оно надо, гробить авто, платить штрафы
Ліплю вареники• 18 марта 2024
Выхожу в последний момент и всегда и впрыгиваю в поезд за 3-5 минут до отправления. Но делать так конечно не советую😂
Танго утрьох• 18 марта 2024
Вам на таксі їхати 15 хв. В 18.00 пробок з лівого на правий немає. Єдине що може завадити - тривога.
Квітка Миру• 18 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ну не 15 хвилин, навіть без пробок. Ще є світлофори, як мінімум.
І на мосту пробок не буде, ви праві, а в центрі будуть.
Танго утрьох• 18 марта 2024
Ответ дляКвітка Миру
Я з Борисполя їду ~35 хв до вокзалу на таксі. Тому десь так порахувала) але можна подивитись по гугл карті або в додатку таксі, воно +\- розрахує час
Квітка Миру• 18 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ви з Борисполя до Харківської їдете 20 хв? А потім за 15 хв до вокзалу? Звучить нереально.
Вмію заміряти найкраще• 18 марта 2024
я б за три години до відправлення їхала б. краще там повтикати ніж потім бігти за потягом.
враховуючи шо зараз і тривоги можуть бути.
якось з чоловіком взимку 19року їхали на вокзал. казала йому шо треба раніше виїжджати, а він «та шо там втикати? встигнемо»
в решті решт запізнювалися і встрягли в заторі майже біля вокзалу. з сумками бігли до вокзалу, ще поки знайшли потяг, прям перед відправленням вскочили. я ще й вагітна була.
ну нафіг таке)
Танго утрьох• 18 марта 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ну приблизно, може і швидше до Харківської. Там широка дорога в 4 полоси, їхати нічого
Танго утрьох• 18 марта 2024
Ответ дляКвітка Миру
Ось Гугл рахує 16 хв. Десь так воно і є
Плюс ніякі тривоги на це не впливають, пробок немає
Квітка Миру• 18 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ось Гугл рахує 16 хв. Десь так воно і є
Чим ближче до центру тим повільніше їхати. Якщо з борисполя 35 хв їхати до вокзалу, то до харківскої ви їдете меншу частину часу.
Танго утрьох• 18 марта 2024
Ответ дляКвітка Миру
Подивилась карту, виходить десь 20 хв, якщо без пробок великих і тривог
Якщо тривога, аварія, година пік і тд, то звісно час може збільшитись
Мядуза аля моргонер• 18 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
А по правому як їхати? будуть затори.
Танго утрьох• 18 марта 2024
Ответ дляМядуза аля моргонер
А по правому як їхати? будуть затори.
Треба завжди дивитись карту пробок, бо бувають ДТП, ремонти, годин пік в тд. І залежно від цього обирати час)
Дівчина заглядєніє• 18 марта 2024
Ответ дляТанго утрьох
Зато в 17-18 часов заканчивается рабочий день и правый берег ’стоит’
Дівчина заглядєніє• 18 марта 2024
На машине с осокорков выезжали за полтора часа, что б если что, был зазор и возможность пересесть в метро
А так в основном пользуемся метро. Выходим за теже полтора часа и никуда не спешим