Капризуля• 18 марта 2024
Дівчата, а реально здати квартиру без меблів?
Є холодильник новий, дитяче двоповерхове ліжко і , деякі беблі на кухні. Збиралися робити капітальний ремонт, на кухні обдерли шпалери. У ванні нові труби поклали, , ну таке все..
Квартира в хорошому місці, 2 зупинки від метро Позняки біля Новуса на Григоренка, 2 кімнати, 76 метрів
Винник• 18 марта 2024
Я не знаю конечно статистику сейчас, но когда мы снимали, уже с ребёнком, мы искали в идеале пустую. Тк уже все свое было-даже кондиционер))
Околовита• 18 марта 2024
Я би зняла пусту тільки на правому березі, з ремонтом. І хоча б один шкаф та кровать. Все інше є.
ГейСюда• 18 марта 2024
я не можу трьошку знайти без меблів, з дозволом на котика і за адекватні гроші. пропонують якісь люкс варіанти по 50 тис в місяць
Peppermint Winter• 18 марта 2024
наоборот класс, я не переношу эти многомиллионные верхние шкафы на кухне, идеально снять с техникой и без мебели
Лорка-хлорка• 18 марта 2024
Ответ дляPeppermint Winter
Я себе сделала кухню без верхних шкафов. Меня никто не понял
а мне они давят
Бутерброд и я• 18 марта 2024
Мої знайомі тільки такі і знімали - у них є все - побутова техніка, меблі за їх смаком, косметичний ремонт робили також за своїм смаком.
Позитивна• 18 марта 2024
Мы так сдали - кухня, шкаф и фсе. Быстро очень.
Есть люди специально ищут
Lux Aeterna• 28 марта 2024
цена? напишите мне в личку. Мама как раз что-то подобное ищет на Позняках
Капризуля
• 29 марта 2024
Ответ дляLux Aeterna
Я не могу в личку писать. Напишите мне на почту. skolalogos3@gmail.com