Файна цьоця• 19 марта 2024
Ви б купили джинси?
В магазині міряла джинси, там гострі на них елементи через які я поранилась і пішла трохи кров. Капля потрапила на ті джинси. Продавець змусила платити, але я відмовилась бо не було б гострих елементів, я б не поранилась.
Рожайтретьего• 19 марта 2024
Ответ дляОле Лукойе
За такое можно ещё и за моральный ущерб деньги получить у бренда.
Хіба вони брендові? Підвал якийсь відшиває.
Оле Лукойе• 19 марта 2024
У меня так на ноге порвались шлепанцы когда меряла, так продавец скандалить начала что я порвала и хотела чтоб я за них заплатила, я ей швырнула их и ушла.
Рожайтретьего• 19 марта 2024
Якби мені вони були вау вау і можна було щось зробити з тим гострим, то купила б. А так ні.