Ви вірите в теорію змови, бо відмовляєтесь прийняти, що росіяни вбивці і хочете з ними помиритись?
Результат:
вже голосів:
53 (52.48%)
Не вірю в теорію змови
33 (32.67%)
Ні
15 (14.85%)
Так
Ответ дляAmalpi
Кто с вами захочет общаться, если вы сразу вешаете ярлыки, у людей есть мозг, чтоб перерабатывать разную информацию
На відео за вашим посиланням якесь кацапське чучело висрало: « єнта сво, патаму чта на тєріторії савєтскава саюза двє управляшкі мєжду сабой разборкі устроїлі.»
Про що з вами говорити?
Ответ для vihola
Про що з вами говорити?
Так о чем тема, вы хотели послушать какие мы знаем теории заговора, или как. Я вообще не при делах
Не хочу рекламувати создателя теорий заговоров, але цим займається і досить успішно київський журналіст, політолог щораніше занімався піаром політиків наближених до Яника. Тобто він розганяє теорію заговору, щоб показати потенційним заказчикам, як це працює. Клієнти промосковські. З 2022 року загубився десь чи в рашці, ці у світі. Але періодично натикаюсь на його творчість.
Ane4ka-9cee• 19 марта 2024
Ответ дляOlga_72
Не той дурачок Гура, часом?
Olenka_tit• 19 марта 2024
Ответ для vihola
А якої саме правди бракує вам?
Якщо все очевидно, хто напав, хто захищається.
Хто винен, хто жертва.
Є речі, про які можно здогадуватися, але напевно не бачили своїми очами, не чули своїми вухами, то здається що правда, але ...
Як сша ослаблює рашку на нашій території, як вони дратували того пса( прошу пробачення у всіх тварин) ,щоб він розпочав війну. Вони можуть допомогти так, щоб швидко все скінчилося, але їм це непотрібно, чому? Тому що їм потрібно не знищити рашку, а ослабити. Але то догадки, правди не вистачає.
Ответ дляOlenka_tit
Аж цікаво стало, чим дратували? Рівнем ВВП? По вашому, яка причина рашистської агресії і нападу на Україну?
Яке значення мають будь-які теорії, якщо у нас просто й*нутий сусід, якій просто хоче знищити нас (і не тільки нас) як націю вже багато років? Має значення лише те, як ми будемо до такої ситуації ставитись та те, як навчимо наших дітей. У мене одна упевненість, що з рабсіянцями не можна мати нічого спільного, бо всі надбання, вони крадуть; не можна їм довіряти в плані безпеки (як це було зроблено на початках нашої незалежності), бо вони нападуть завжди; не можна вірити їх лідерам (і опозиційним також), бо більших брехунів, напевно немає. Потрібно менше теоритезувати, натомість більше вивчати історію і дивитись на вчинки тих чи інших осіб і робити власні висновки.
Olenka_tit• 20 марта 2024
Ответ дляOlga_72
Як що ви не спостерігали за тим, що робили, що казали ’западні партнери’ то я вам буду це все шукати? Як що вам цікаво дійсно, пошукайте шо було до.
Причина агресії і нападу на мою думку, мерзотна недокраїна, яка з себе щось там уявила. Хоче захопити побільше, щоб мірятися піськами ,щоб показати свою ’мощь’ на весь світ.
Ответ дляOlenka_tit
Але ж ви читали на російській мові російські новини. Я дуже сумніваюсь, що ви читали новини в оригіналі. А раша перекручує на свій лад все з 1 березня 1995 року. З цієї дати вільна журналістика відсутня, тільки госпропаганда. То рашці вигодно було писати що її дразнять. Я особисто знаю одне, у російській арміі завжди була должность політінформатор. Це КДБшники які в кожній військовій частині РФ промивали мозок всім від солдатів, матросів, до вищих офіцерів. Я колись працювала на фірмі, а потім з´ясувалось що директор в минулому КДБшник політінформатор. Він на корпоративах був дуже бовтливим. У 2009 році він мені сказав що розмовляв з сослуживцями і скоро почнеться війна між рашкою та Україною. Я йому не повірила.
Olenka_tit• 20 марта 2024
Ответ дляOlga_72
Я російські новини не читаю, не дивлюся. Ті люди ,які перекладають новини, не мають відношення до рашки, на тих ресурсах, де я їх читаю. То я не знаю, шо там на болотах пишуть.