Аноним ФЕЯ• 20 марта 2024
Зганьбилась перед колегою. Не можу заснути
Подобається один чоловік.
Сьогодні заходить до офісу, я кажу ‚Боже, Микита, який ви сьогодні гарний. Вам дуже личить‘
((( я виглядала як ідіотка?(
Аноним ФЕЯ
• 20 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А чим зганьбились-то?
Ну ми ж з ним взагалі майже незнайомі
Не обижаюсь• 20 марта 2024
Это просто высказывание.. уже все забыли! Может только он и помнит...
Не обижаюсь• 20 марта 2024
Автор, это просто позитивный момент встречи.. ничего криминального. Выдыхайте...
Завтра не пью• 20 марта 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну ми ж з ним взагалі майже незнайомі
І що?) Ви нічого поганого не сказали. Просто комплімент.
НашлаПерепискуМужа• 20 марта 2024
Не бачу нічого ганебного) навпаки прикольно.
До речі, а як він відреагував? А колеги як?
Аноним ФЕЯ
• 20 марта 2024
Ответ дляИнста_Богиня
А вчора він так собі виглядав?)
Ну, чесно кажучи, так..
Аноним ФЕЯ
• 20 марта 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Почав посміхатись і дякувати
Колеги не чули, я не говорила це в гучномовець
ТаЕщеОптимистка• 20 марта 2024
Ответ дляЗавтра не пью
А чим зганьбились-то?
я взагалі прочитала ’ Зганьбилась перед колегою. Не можу засунути’
Аноним ФЕЯ
• 20 марта 2024
Ответ дляТаЕщеОптимистка
А справді написано як?
НашлаПерепискуМужа• 20 марта 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Почав посміхатись і дякувати
От і добре) буде привід познайомитися ближче. Якщо він наступного разу зробить і Вам комплімент - Ви його зацікавили, а якщо ж буде морозитися, то все ясно.
Ви зробили перший крок до ближчого з ним спілкування, далі справа за ним. Він Вам подобається, Ви молодець, що насмілилися перша.
Огірок та Помідорчик• 20 марта 2024
Да не нервничайте. Чи не опозорились. Завтра морда лица - кирпичом и походка от бедра . А если хоть кто даже намеком что то прошелестит - делайте большие и удивленные глаза и полное непонимание - типо о чем вы ? Я что то сказала ? Серьезно ? Сейчас и не вспомню , может настроение было хорошее , а вы тут себе напридумывали ) Главное - держаться уверено и твердо ! А на будущее - старайтесь что бы ваши эмоции не бежали впереди вас ))) Это все - весна )
НашлаПерепискуМужа• 20 марта 2024
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Для чого?
Автору подобається цей чоловік, а Ви пропонуєте їй поводити себе, як хвора на склероз.
Примарочка• 20 марта 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну ми ж з ним взагалі майже незнайомі
Ну хоть не перднула ,то вже норм
Одяг та сумки• 20 марта 2024
Мужчины тоже любят комплименты- невижу никакого стыда. Сделайте еще при Никите комплимент Сергею если вам так стыдно
Угги_в_горошек• 20 марта 2024
Я знаю многих девушек и женщин, которые легко такое говорят коллегам.
Автор, обычно это вам не свойственно?
Кто-то еще слышал это?
Автор, обычно это вам не свойственно?
Кто-то еще слышал это?
Твоя космішна• 20 марта 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Ну ми ж з ним взагалі майже незнайомі
Тю. Сделали комплимент человеку, что тут такого?
Булькаю• 20 марта 2024
Щоб приховати свою окрему увагу до цього Микити, просто спокійно й ненав´язливо похваліть/прокоментуйте позитивно інших потрохи. Комусь про зачіску, комусь про туфлі, і жінок, і чоловіків. Тоді колеги подумають, що Ви до всіх приязна і норм буде)
На границе• 20 марта 2024
Ответ дляКаллипсо
Я, как медик, срочно, прописываю вам горячего мужчину 😁
а лучше два