ЛюблюДевчонок• 23 марта 2024

Львів, мені здається новобудов там тепер більше ніж старовинних будівль))

Скільки років там не була, нещодавно з‘їздили, місто ніби нове, на кожному кроці новобудови, зовсім інший вигляд місто має тепер. Прикольно
Да Щас же• 23 марта 2024
во Франции такого нет, берегут архитектуру старовини
Кицюююня• 23 марта 2024
Очень прикольно.. А если еще учесть нагрузку на коммуникации и дороги еще прикольнее.
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
А де у львові була архітектура старовини крім центру в якому не можливо побудувати новобуд і там вона і залишилась
ФрекенБок• 23 марта 2024
Ну так і тісняться люди далі від мордору
Да Щас же• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
и что ?
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
и что ?
І то
Да Щас же• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
І то
абы ляпнуть.
Во Львове множество улочек и милые невысокие дома, везде чувствуется атмосфера.
Если вы не понимаете этого, о чем с вами говорить ?
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
абы ляпнуть.
По моєму це ви не розумієте ні те що читаєте ні те що пишете. Повторюсь спеціально для вас. Старі будинки у Львові були і є лише в центральній частині міста куди не можливо втиснути новобуд. Тому поява новобудов ніяк не впливає на вигляд старої частини міста.
Красавица писяная• 23 марта 2024
Київ, Одеса туди ж. Всюди пхають
’ пломби’.
автор ЛюблюДевчонок • 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
абы ляпнуть.
Ну так в центрі воно так і є, а поза центром всюди новобудови, їх вже більше ніж навіть простих будинків старого фонду)) Тому і кажу що це круто, центр старовинний, в решта міста дуже класно і сучасно виглядає завдяки новобудовам.
автор ЛюблюДевчонок • 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Київ, Одеса туди ж. Всюди пхають
’ пломби’.
Ну це набагато краще ніж старі сссрівські будинки
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляЛюблюДевчонок
якраз ссерівські всі на місці
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте що не по темі але часто зустрічаю Вас тут - виникає запитання. Як ви активнічаєте тут коли в США в цей час ніч ?
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Вибачаю. 8.30 для мене ранок 🤷‍♀️
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачаю. 8.30 для мене ранок 🤷‍♀️
Ну це зараз але інколи ви в 9.00 по київському часу вже тут як тут
Невже там така нудьга, в тій Америці
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Невже там така нудьга, в тій Америці
Коли по київському часу 9 в мене 11 вечора.
Невже у вас така нудьга що ви слідкуєте за мною і виписуєте час відвід н мною сайту?
Яка вам взагалі різниця що і коли я роблю? У вас немає свого життя?
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так виходить що і у вас немає. Не хвилюйтеся ви так. Скукота в тому сша
Поліпривіт всім• 23 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
Так новобудови нові, архітектуру старовини вони аж ніяк не зачіпають
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
Помиляєтеся
Примарочка• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
За вами не надо следить. Вы, So_so и Tammy21 всегда и везде впереди планеты всей
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
По моєму це ви хвилюєтесь.
Вам не всерівно є воно в мене чи нема?
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
По моєму це ви хвилюєтесь.
Вам не всерівно є воно в мене чи нема?
Просто цікавлюсь що змушує людину живучи на іншому континенті постійно сидіти на українському форумі.
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Поїдьте на інший континент і дізнайтесь
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Поїдьте на інший континент і дізнайтесь
Та я була, в мене брат там.
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Та я була, в мене брат там.
Чудово.
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Чудово.
Настільки чудово, що і телефон в руки не було часу брати
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Ок, для чого мені ця вся інформація? Мені ні ви не цікава, ні час вашого відвідину форуму, ні ваш брат. Ні те на скільки скучне чи веселе ваше життя. Ви наче з того вислову. Я три дні за ним бігла щоб розповісти як мені без нього весело….
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ваші коментарі тут теж не завжди доречі і логічні. бути учасником загального форуму це добровільно, а люди тут різні і запитання теж самі знаєте...
Love_Love_Love_• 23 марта 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Мої коментарі можуть бути такими якими хочеться мені і це абсолютно ніякого відношення не має до вас.
Тут масса людей з відсутністю логіки і такту ну не догодиш всім коментарями. Мене це не парить ніяк
Красавица писяная• 23 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Так і мої аналогічно - такі як мені хочеться. Я запитала - ви могли відповісти, а могли не відповісти.