Angel Dast• 24 марта 2024

Джокер vs Уклон за кого вы?

Результат:
вже голосів: 41
31 (75.61%) Уклон
10 (24.39%) Джокер
Тарологичка• 24 марта 2024
Герой фильма и такси? Можно пояснительную бригаду?))
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Звичайно Джокер, а що є інші варіанти
freedom_2015• 24 марта 2024
ну по факту уклон дуже довго намахував всіх ,тому звісно не за них
Niffler• 24 марта 2024
Таааксііі вісім три вісііім.
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляfreedom_2015
майже кожна порадниця трясеться за лишню тисячу на карті за продану бу річ, а тут такі схеми провертали.
автор Angel Dast • 24 марта 2024
Ответ дляТарологичка
Украинский герой псевдоним Джокер , сражается против нечестного бизнеса.
NesmeyanaYa• 24 марта 2024
Ответ дляAngel Dast
Ви самі в це вірите?
автор Angel Dast • 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Таку відчуття , що саме Чоловіки порадниць - головні корупціонери країни))
freedom_2015• 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
+більше дивують публічні друзі власників уклону ,які рекламують і виправдовують .При цьому збирають по гривні на донати з простих людей
Nathalie27• 24 марта 2024
Битва гівна з сечею.
Чому саме уклон, якщо на ринку є й інші «надавачі інформаційних послуг»?
freedom_2015• 24 марта 2024
Ответ дляAngel Dast
ну героєм там не пахне але схеми викриває періодично цікаві .Те що і так всі знають але замовчують
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляfreedom_2015
Так згідна, не здивував, ніколи йому не довіряла
lus_so• 24 марта 2024
Сподіваюсь, що уклон тій жадібний псіні кацапській, джокеру, випише люлів нормально. Джокер то типовий пьос кацапський, негодне щось робить, а тільки заздрить і псує все, що бачить. Кацапи вони є.
СвітланкаОК• 24 марта 2024
Я за бізнес. Чудова компанія таксі, нормальні ціни, знижки постійно дають. Хочете, щоб все було прозоро — нормальні закони прийміть та податкову лібералізацію. А чим більше гайки закручувати, тим швидше різьба зірве.

Джокер дармоїд, що працює на замовлення. Навіть пику свою сцикотно показати.
Ksenia2291• 24 марта 2024
Ответ дляNiffler
Таааксііі вісім три вісііім.
Самый дорогой тариф
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК

Дуже все нормально, справжні власники кацапи, фірма зареєстрована на Кіпрі, всі податки йдуть туди. Ви не помилилися ?😂
СвітланкаОК• 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Я не довіряю інфо від Джокера. Тому висновків, хто там що й куди на основі його слів не робитиму.
Ksenia2291• 24 марта 2024
А такси Пчёлка ещё живёт? Операторы быдло там. Для них послать на**й клиента по телефону, это как поздороваться
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляAngel Dast
Це єрмак. І він зараз підминає під себе весь великий бізнес. Ні, він не думає про економіку України, все на багато простіше, це як в 90ті, підминається під себе і обкладається данью. Ну а по скільки він має владу, то і користується нею у своїх інтересах. Ви думаєте уклон почне більше платити в бюджет- ні! Уклон і всі кого він шантажує, почнуть слюнявити йому ( єрмаку) відкати. І замість всіх грошей в офшори, гроші поділять на два офшори- одні єрмаку в кишеню, інші , як і раніше, у власні офшори.
Математика проста🤷🏼‍♀️
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Він надав не лише слова,але і купу доказів, ви ознайомилися із всім матеріалом і вирішили що це брехня? Що саме вас насторожило та визвало недовіру?
СвітланкаОК• 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ще раз: я не довіряю всьому тому, що публікується на цьому анонімному тг-каналі. Склепати якісь документики — ну ви серйозно? Фотошоп відмінили? Ніякі докази від Джокера для мене не аргумент. Абсолютно все можна підробити, якщо є на то замовлення.
Тетя Фрося• 24 марта 2024
А что происходит? Можно ссылку?
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Чому тоді в суд не подають на публічну брехню і шкоду репутації якщо це брехня?)
klaraneill• 24 марта 2024
джокер зачем-то топит украинский бизнес и заодно оставляет тысячи людей без работы. я категорически против него, такие люди делают зло для страны и людей в итак непростые времена
freedom_2015• 24 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
у вас є знайомі з уклона ? бо в мене є і вони підтверджували інфу і зараз дуже злі на уклон і їх підставу
СвітланкаОК• 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Може й подадуть.
СвітланкаОК• 24 марта 2024
Ответ дляfreedom_2015
Немає. Як користувача мене все влаштовує. Кому зі співробітників не подобається — завжди ж можна звільнитися і знайти кращу роботу. А щодо того, що працівники підтерджують — та щввдки їм знати?))) Хто з топ-менеджмента справді в курсі махінацій, то не тріпали б про це направо і наліво.
freedom_2015• 24 марта 2024
Ответ дляklaraneill
кого залишив без роботи ? лохотрони чи алло з їх махінаціями? так всі працюють і далі
Renesmeе 16• 24 марта 2024
Ответ дляklaraneill
Це не український бізнес. Ось наприклад Монобанк, зареєстрований в Миколаєві і податки платить Україні. А уклон реєстрація Кіпр
freedom_2015• 24 марта 2024
Ответ дляСвітланкаОК
мене як користувача не влаштовує податки на рашку сплачувати і робота в комендантську годину