Результат:
вже голосів:
31 (75.61%)
Уклон
10 (24.39%)
Джокер
Nathalie27• 24 марта 2024
Ответ дляRenesmeе 16
Ні нехай дрг катається на таксі та знімає роботу ппо бо вам хочеться вночі кататися
Сьогодні я чула роботу Київської ППО вже після закінчення комендантської години, до речі
Nathalie27• 24 марта 2024
Ответ дляАноним Первый
Я так розумію, водії думали , що працюють на уклон і ті сплачують все необхідне. Вони ж віддавали частину прибутку уклону. А про вникання у суть цього взаємозвʼязку , мабуть мало хто думав. Тим більше , що уклон велика і відома компанія, яка не ховалася і всюди була на виду.
Водії точно знали, що компанія не платить за них податки. Законослухняні водії реєстрували ФОП
Ответ дляNathalie27
Битва гівна з сечею.
Чому саме уклон, якщо на ринку є й інші «надавачі інформаційних послуг»?
Я со скепсисом отношусь к этому деятелю, но Комфи он недавно порядочно раскачал. До этого мы много лет подряд ’покупали’ электронные библиотеки добровольно-принудительно , а они имеют льготное налогообложение, как я поняла. Так что нельзя сказать что чел совсем бесполезный.
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляЧомучка
Простих таксиситів чи Уклон?
Таксистів шантажує. Уклон то само собою.
Ответ дляАноним Первый
Ніхто не заставляє працювати чесно. У уклона вимагають частину чорних прибутків , а ха це він продовжить працювати з москалями і на чорно, нічого не зміниться, просто їх перестануть рухати, бо єрмак їм за частину грошей, зробить кришу.
З чого ви таке взяли?
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляЧомучка
З чого ви таке взяли?
) а ви свято вірите в єдинорогів і те, що єрмак патріот?
єрмак то може і патріот, але точно не України.
Чи думаєте, ті кого єрмак нагинає мовчать і не говорять, що саме від них вимагають, на яких умовах ?
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляЧомучка
Як їх можна шантажувати? Хто? Анонімний Джокер? Чим шантажує? Що буде якщо вони не заплатять ті 200т+?
Це не анонімний джокер- це єрмак! Це сірий кардинал, який де факто має в Україні карт-бланш і рекетує бізнес
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляЧомучка
За неуплату податків, податкова подає в суд, блокує всі рахунки, нерухомість і стягує з простого таксиста останні труси. Нема грошей- конфіскація майна.
Аноним Первый• 24 марта 2024
Ответ дляЧомучка
До чого тут Єрмак? Це він Джокер?
Так- це єрмак і його канал.
Ответ дляАноним Первый
Ну так якщо таксист не платив податки і Уклон за нього не платив, то він дійсно винний, що не так?